Aktualności

Do wygrania bilety na Mecz Gwiazd w Szczecinie!

Wspólnie z „Wymianą autografów” organizujemy konkurs, w którym można wygrać między innymi bilety na zbliżający się Mecz Gwiazd w Szczecinie.

Wspólnie z „Wymianą autografów” organizujemy konkurs, w którym można wygrać między innymi bilety na zbliżający się Mecz Gwiazd w Szczecinie.

Wymyśl coś oryginalnego!

W najbliższą sobotę (11 kwietnia) o 20:00 opublikujemy obrazek z chmurką, w którą należy wpisać jakiś zabawny tekst. Swoje propozycję można będzie podawać w komentarzach pod sobotnim artykułem. Pamiętajcie o tym, żeby wcześniej zarejestrować się na portalu – dzięki temu nikt nie będzie się pod Was podszywać w przyszłych etapach konkursu. Pod uwagę będą brane jedynie komentarze oddane przez zarejestrowanych użytkowników, którzy posiadają konto na naszym portalu. Możesz je założyć klikając TUTAJ.

Pięć zadań

Takich obrazków pojawi się pięć (co tydzień zaczynając od najbliższej soboty). Oznacza to, że ostatnia runda konkursu rozpocznie się 9 maja. Dwa bilety na tegoroczny Mecz Gwiazd w Szczecinie wygra ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za tzw. „dymki”. Ostateczne wyniki konkursu podamy za pośrednictwem naszego portalu 16 maja o godz. 22:00. W trakcie jego trwania będziemy po każdej rundzie publikować cząstkowe wyniki, abyście mogli śledzić jak Wam idzie.

Pięć najlepszych propozycji

Redaktorzy portalu Skoki24.pl ze wszystkich propozycji, które ukażą się przez tydzień od opublikowania obrazka wybiorą najlepszą piątkę. Odpowiednio za 1. miejsce zostanie przyznanych 10 punktów, za 2. miejsce – 8 punktów, za 3. miejsce – 6 punktów, za 4. miejsce – 4 punkty, a za 5. miejsce – 2 punkty. Po pięciu tygodniach naszej wspólnej zabawy podliczymy, która osoba uzyskała najwięcej punktów i to właśnie ona wygra 2 bilety na Mecz Gwiazd, który odbędzie się 30 maja tego roku w Szczecinie. Dla osób, które zajmą drugą i trzecią lokatę mamy przewidziane nagrody pocieszenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Źródło: informacja własna

O autorze

Kacper Kolenda