Aktualności

Startują charytatywne aukcje przed Meczem Gwiazd

Przygotowania do Meczu Gwiazd w Szczecinie idą pełną parą. Od charytatywnego wydarzenia dzielą nas tylko 2 tygodnie. W meczu wezmą udział reprezentantki i reprezentanci Polski w siatkówce, a także medaliści mistrzostw świata w skokach narciarskich. Jednak dla najbardziej niecierpliwych mamy świetną wiadomość. Już dziś wystartowały pierwsze charytatywne aukcje, a w niedzielę 17 maja na licytacji pojawią się kolejne przedmioty.

Przygotowania do Meczu Gwiazd w Szczecinie idą pełną parą. Od charytatywnego wydarzeniadzielą nas tylko 2 tygodnie. W meczu wezmą udział reprezentantki i reprezentanci Polski w siatkówce, a także medaliści mistrzostw świata w skokach narciarskich. Jednak dla najbardziej niecierpliwych mamy świetną wiadomość. Już dziś wystartowały pierwsze charytatywne aukcje, a w niedzielę 17 maja na licytacji pojawią się kolejne przedmioty.

Mecz Gwiazd coraz bliżej
Wielki Mecz Gwiazd w Szczecinie odbędzie się 30 maja i po raz pierwszy zawita do hali Azoty Arena. Tego dnia znani i lubiani sportowcy zmierzą się ze sobą w charytatywnym turnieju siatkarskim, przy olbrzymim dopingu publiczności. Na boisku pojawią się m.in.: Katarzyna Mróz, Sebastian Świderski, czy Łukasz Kadziewicz. Nie zabraknie także zimowych akcentów. Do rywalizacji dołączą również polscy skoczkowie narciarscy, z których na pewno zobaczymy braci Macieja i Jakuba Kota, a także Jana Ziobro.

Weź udział w licytacji
Zanim zaczniemy emocjonować się siatkarskimi rozgrywkami gwiazd, możemy pomóc w inny sposób. Już w niedzielę 17 maja o godzinie 17:00 za pośrednictwem portalu Allegro.pl ruszą kolejne charytatywne aukcje, na których można będzie wylicytować pamiątki podarowane przez polskich sportowców. Organizatorzy zapowiadają, że szykuje się historyczne osiągnięcie: ”Tegoroczne aukcje Allegro to będzie prawdziwy rekord- jest tyle pamiątek, że końca nie widać”. Wszystkie środki finansowe pozyskane za pośrednictwem aukcji internetowych, a także dochód z całego przedsięwzięcia, zostaną przekazane podopiecznym Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Aukcje możecie znaleźć TUTAJ.

Tegoroczne aukcje Allegro to będzie prawdziwy rekord – jest tyle pamiątek, że końca nie widać a start już w niedzielę od 17:00 – trzymajcie kciuki abyśmy zdążyli je wystawić 😉 #meczgwiazd

Posted by Stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum” on 14 maja 2015

Źródło: siatkarzedlahospicjum.pl/facebook

O autorze

Kamila Walter