Aktualności

Kamil Stoch spotkał się z fanami w Proszowicach (foto)

Kamil Stoch po raz kolejny spotkał się ze swoim fanami w Proszowicach. W tym roku mistrz olimpijski przybył do Ogrodu Biblijnego wraz żoną i ojcem. 

Kamil Stoch po raz kolejny spotkał się ze swoim fanami w Proszowicach. W tym roku mistrz olimpijski przybył do Ogrodu Biblijnego wraz żoną i ojcem. 

Proszowice ugościły mistrza

W minioną niedzielę, 7 czerwca, w proszowickim Ogrodzie Biblijnym odbyło się kolejne spotkanie Kamila Stocha z fanami. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło żony Kamila – Ewy, a także jego ojca – Bronisława. Głównym organizatorem spotkania był Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha, którego siedziba mieści się właśnie w Proszowicach.

Zwiedzanie, autografy i zdjęcia

Pierwszą część spotkania wyjątkowo w tym roku stanowiło zwiedzanie Ogrodu Biblijnego w Proszowicach. Autorką tego projektu jest dr hab. Zofia Włodarczyk, która tym razem wcieliła się również w rolę przewodnika po tym tajemniczym miejscu. Po zwiedzaniu nastąpiło to, na co wszyscy przybyli czekali z niecierpliwością, czyli możliwość zdobycia autografu podwójnego mistrza olimpijskiego z Soczi, a także zrobienie sobie z nim pamiątkowej fotografii.

Urodziny i życzenia

Trzecią część, ale już nieoficjalną, stanowił uroczysty obiad członków fan klubu z przybyłymi gośćmi. W tym czasie miało również miejsce świętowanie 28. urodzin Kamila Stocha. Wszyscy zgromadzeni odśpiewali naszemu mistrzowi „Sto lat”, a w imieniu zebranych Krzysztof Wojtusik złożył Kamilowi życzenia. „Najcenniejszym dla nas wszystkich, a chyba najbardziej dla sportowca jest zdrowie, więc tego zdrowia życzymy Ci jak najwięcej. Dobrze jest gdy z tym zdrowiem w parze idzie szczęście i tego szczęścia też Ci życzymy jak najwięcej. Wszyscy mamy marzenia i chcemy by się spełniały i Tobie życzymy by te marzenia się spełniły, czytaj wygranych w Turnieju Czterech Skoczni, Kryształowej Kuli oraz tytułu mistrza świata w lotach narciarskich. Życzymy Ci długich skoków i krótkich rozstań z żoną. Życzymy Ci dobrze zmrożonych torów i bardzo gorących spotkań z nami  – kibicami. Niech Cię nigdy nie opuszcza ten humor i ta wewnętrzna radość, którą potrafisz z nami wszystkimi tak bardzo dzielić. Sto Lat Kamilku!”.

Foto: Katarzyna Służewska

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Źródło: informacja własna

O autorze

Katarzyna Służewska