Aktualności

Odkryj naszą nową stronę!

Kilkanaście dni przed szczytem letniego sezonu prezentujemy Wam nową odsłonę portalu skoki24.pl. Zmiany dotyczą nie tylko wyglądu strony, ale też funkcjonalności witryny. Od teraz możecie u nas wymieniać się autografami skoczków narciarskich i innych sportowców, a przeglądanie starszych tekstów, zdjęć i materiałów wideo będzie jeszcze wygodniejsze. Przekonajcie się sami i zobaczcie co u nas nowego. 

 

Wyszukiwarka
W prawej części strony umieściliśmy sporo nowych elementów. Pierwszym z nich jest wyszukiwarka, dzięki której możecie szybko odnaleźć to, co akurat chodzi Wam po głowie.

Social media
Wiemy, że je lubicie i często z nich korzystacie. Właśnie dlatego na stronie będą one stanowić ważny punkt. Znajdziecie tu nasze ostatnie tweety i zdjęcia na Instagramie. Każdą ciekawą treść możecie również łatwo udostępnić – wystarczy jedno kliknięcie i gotowe.

Menu
Często pytaliście nas o relacje na żywo, planowane transmisje w Internecie i TV, a także szukaliście informacji o biletach na konkursy skoków narciarskich. Od teraz znajdziecie to wszystko jednym miejscu.

Skoki na żywo

W to lato planujemy rozwinąć nasze relacje na żywo – minuta po minucie – prosto spod skoczni. Pierwszy raz w ten sposób mieliście okazję śledzić Mecz Gwiazd w Szczecinie, a kolejne wydarzenia będziemy dla Was relacjonować już w czasie najbliższego weekendu. Wszystkie szczegóły podamy wkrótce.

Wymiana autografów

Dokładnie rok temu uruchomiliśmy wymianę autografów. Pomysł cieszy się sporą popularnością, dlatego postanowiliśmy usprawnić jego działanie. Od teraz sami możecie dodawać swoje ogłoszenia! Więcej na ten temat.

Gdzie jeszcze warto zajrzeć? 

Zmian jest sporo, dlatego warto pochodzić po stronie i odkryć nas na nowo. Polecamy Wam kilka podstron. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Galeria zdjęć

Wszystko o LGP 2015

Co ludzie wiedzą o skokach narciarskich? [WIDEO]

Zerknijcie też na Facebooka, Twittera, Instagrama i YouTube.

Co sądzicie o nowej odsłonie strony? Chcemy poznać Wasze zdanie! Na komentarze czekamy pod tym tekstem. I tutaj również jest zmiana – wprowadziliśmy Disqusa. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.


  • Źródło: informacja własna

O autorze

Przemysław Krawiec