Aktualności

Uroczyste otwarcie kompleksu skoczni w Wiśle Centrum

Urząd Miasta Wisła oraz Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe Wisła w Wiśle zapraszają w piątek, 31 lipca 2015 roku na I Międzynarodowy Puchar Beskidów dzieci i młodzieży w skokach narciarskich na igelicie, który połączony będzie z oficjalnym otwarciem skoczni narciarskich w Wiśle Centrum. W tym wydarzeniu udział wezmą m.in. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner, Burmistrz Miasta Wisła – Tomasz Bujok oraz Dyrektor Pucharu Świata w skokach narciarskich – Walter Hofer.

W piątek, 31 lipca 2015 roku, przy okazji zawodów FIS Grand Prix Wisła 2015, nastąpi uroczyste otwarcie nowopowstałego kompleksu skoczni w Wiśle Centrum z udziałem najwyższych władz Polskiego Związku Narciarskiego i Miasta Wisła oraz Dyrektora Pucharu Świata w skokach narciarskich Waltera Hofera. Tego dnia na wiślańskich obiektach rozegrany zostanie I Międzynarodowy Puchar Beskidów dzieci i młodzieży w skokach narciarskich na igelicie, którego organizatorami są klub Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe Wisła w Wiśle oraz Urząd Miasta Wisła.

I Międzynarodowy Puchar Beskidów dzieci i młodzieży w skokach narciarskich na igelicie rozegrany zostanie w siedmiu kategoriach wiekowych, a konkursy odbywać się będą na trzech nowopowstałych skoczniach: HS 10, HS 20 i HS 40.

Program zawodów:

Czwartek, 30.07.2015

17:00-18:00 – skoki treningowe

Piątek, 31.07.2015

8:00-9:00 – skoki treningowe;
9:15 – odprawa trenerów
10:00 – rozpoczęcie konkursu skoków – bez serii próbnej

po zakończeniu zawodów na  Placu B. Hoffa w centrum Wisły ceremonia nagradzania zwycięzców.


  • Autor komunikatu: Anna Karczewska / PZN
  • Foto: Katarzyna Służewska

O autorze

Redakcja Skoki24.pl