Aktualności

Wygraj bilety na LGP w Wiśle!

31 lipca na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle odbędą się inauguracyjne zawody Letniego Grand Prix. Tradycyjnie do Polski przyjadą najlepsi skoczkowie z kilkunastu krajów na świecie, a do walki o czołowe lokaty włączą się też biało-czerwoni. Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bilety na wiślańskie zawody LGP. 

 

Zwycięzca konkursu otrzyma jeden bilet na zawody drużynowe (31 lipca) i jeden bilet na zawody indywidualne (1 sierpnia). Obie wejściówki dotyczą sektora B1.

Aby wygrać bilety, należy w komentarzu pod specjalnym postem na Facebooku, napisać krótkie hasło dopingujące i zagrzewające do walki naszych skoczków. Ze wszystkich komentarzy, oddanych do niedzieli (26 lipca) do godz. 22:00, wybierzemy zwycięzcę. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek (27 lipca) do godz. 12:00. Wyniki opublikujemy na stronie skoki24.pl.

Pod uwagę bierzemy tylko pierwszy komentarz oddany przez danego użytkownika. W przypadku edycji również liczy się pierwsza wersja tekstu. Bilety będą do odbioru w Wiśle przed zawodami, a wszystkie szczegóły ustalimy ze zwycięzcą konkursu w wiadomości prywatnej. Nie ma możliwości wymiany biletów na gotówkę lub inną nagrodę. W przypadku, gdy zwycięzca nie będzie mógł odebrać biletów, wybieramy drugą osobę, która otrzyma nagrodę. W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@skoki24.pl

 


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Przemysław Krawiec