Aktualności

Kibicuj w Wiśle razem z nami i wygrywaj nagrody!

Rozpoczyna się długo wyczekiwany start Letniego Grand Prix 2015. Najlepsi skoczkowie świata przyjeżdżają do Wisły, a fani skoków narciarskich szykują się na wielkie kibicowanie. Nieodłącznym elementem takich wydarzeń są media społecznościowe. To właśnie na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy Snapchacie dzielimy się emocjami, wyrażamy siebie i pokazujemy innym nasze odczucia. Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać pamiątkowy plakat z VII Międzynarodowego Memoriału Olimpijczyków w Szczyrku z podpisami naszych kadrowiczów, a także autografy polskich i zagranicznych skoczków narciarskich.

 

Plakat-Memoriał

 

Co zrobić, żeby wygrać?
Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że wstawicie na Instagramie zdjęcie lub film w czasie dopingowania naszych skoczków i oznaczycie nas (@skoki24pl). Ze wszystkich wpisów wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma pamiątkowy plakat z VII Międzynarodowego Memoriału Olimpijczyków w Szczyrku. Na plakacie znajdują się podpisy Macieja Kota, Dawida Kubackiego, Stefana Huli, Klemensa Murańki oraz Magdaleny i Katarzyny Pałasz. Przewidujemy też wiele nagród pocieszenia, którymi będą zestawy autografów polskich i zagranicznych skoczków narciarskich.

Czekamy na Wasze zdjęcia spod skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, ale mile widziane są również inne propozycje. Jeśli nie jedziecie na LGP, także możecie włączyć się do zabawy. W tym przypadku będzie się trzeba wykazać większą pomysłowością, ale tego na pewno Wam nie brakuje.

Pod uwagę weźmiemy wszystkie zdjęcia wstawione na Instagrama zgodnie z powyższymi zasadami do 5 sierpnia, do godz. 22:00. Wyniki konkursu i najciekawsze zdjęcia opublikujemy na portalu skoki24.pl w czwartek, 6 sierpnia.

Konkurs3


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Przemysław Krawiec