Aktualności

Dziękujemy za kolejny wspólnie spędzony rok! [wideo]

Nieprzerwanie od dwóch lat przekazujemy Wam informacje ze świata skoków narciarskich. Chociaż od naszego startu we wrześniu 2013 sporo się zmieniło, to pasja do tego sportu łączy nas nadal. W drugie urodziny portalu skoki24.pl chcemy podziękować Wam za to, że z nami jesteście. Cieszy nas to, że mamy dla kogo relacjonować te chwile – często piękne i wzruszające, ale momentami smutne i dramatyczne. Wierzymy, że w nadchodzącym sezonie będziemy mogli wspólnie cieszyć się z sukcesów naszych skoczków, czego sobie i Wam życzymy.

Tysiące artykułów i zdjęć

Ostatnie 12 miesięcy to dziesiątki wydarzeń sportowych, bardziej lub mniej związanych ze skokami narciarskimi, które staraliśmy się dla Was jak najlepiej relacjonować. Byliśmy obecni nie tylko na zawodach najwyższej rangi (PŚ w Zakopanem, PŚ w Wiśle, LGP w Wiśle, PŚ w Planicy, LGP w Courchevel, LGP w Hinterzarten), ale też na mniejszych i lokalnych konkursach (Puchar Gilowic, Memoriał Leopolda i Władysława Tajnerów w Goleszowie, cykl zawodów LOTOS Cup), gdzie duże wrażenie zrobili na nas młodzi adepci skoków narciarskich. Towarzyszyliśmy również naszym skoczkom podczas treningów i zgrupowań w Szczyrku, Wiśle i Zakopanem. Efekty naszych wyjazdów możecie obejrzeć między innymi w galerii zdjęć.

Zobacz też nasze najnowsze cykle artykułów:
Opuszczona belka
Playlista skoczków

Przeprowadziliśmy również sondę uliczną na ulicach Katowic, w której sprawdzaliśmy co Polacy wiedzą o skokach narciarskich. Chcesz zobaczyć efekty? Kliknij TUTAJ.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze i Instagramie.


  • Źródło: informacja własna

O autorze

Redakcja Skoki24.pl