Aktualności

Krzysztof Miętus wznawia treningi

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was, że podczas jednego z treningów Krzysztof Miętus nabawił się kontuzji. Uraz ten uniemożliwił mu wzięcie udziału w konkursach LPK w fińskim Kuopio. Członek klubu AZS Zakopane czuje się już jednak coraz lepiej i wraca do treningów.

Co? Gdzie Jak?

W połowie sierpnia pisaliśmy, że na jednym z rannych treningów przed sobotnim konkursem LPK w Kuopio, Krzysztof Miętus nabawił się urazu stopy. Wówczas nie było wiadomo jak poważna jest kontuzja i na jak długo ten sympatyczny zawodnik będzie wykluczony z treningów i startów w zawodach.

Powrót na skocznię

Teraz jednak już wiemy, że Krzysztof Miętus czuje się dobrze i powoli wraca do treningów. W tym tygodniu wraz z kolegami przebywał w Zakopanem na szkoleniu, jednak nie oddał jeszcze żadnego skoku. Jak wczoraj poinformował, na skocznię powróci bowiem dopiero za kilka dni. „Byłem dzisiaj na Wielkiej Krokwi Zakopanem, ale niestety tylko oglądałem kolegów. Natomiast odbyłem dzisiaj pierwszy pełny trening na siłowni, co mnie bardzo cieszy. Z moją stopą już jest coraz lepiej. Jeszcze co prawda czuję lekki dyskomfort, ale myślę, że od następnego tygodnia będę już normalnie funkcjonował”.

Życzymy zatem Krzysztofowi szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Katarzyna Służewska

O autorze

Katarzyna Służewska