Aktualności

Rusza sprzedaż biletów na TCS i PŚ w Willingen

Willingen-CC-BY-SA-3.0

PŚ na Mühlenkopschanze w Willingen, fot. Jeses, CC-BY-SA 3.0

Mimo tego, że Puchar Świata rozpoczyna się za niespełna 2 miesiące, sprzedaż biletów na kolejną edycję Turnieju Czterech Skoczni i konkursy w Willingen rusza już teraz. 

Turniej Czterech Skoczni

Od zeszłego tygodnia można nabyć bilety na zawody inaugurujące tegoroczny Turniej Czterech Skoczni oraz na te rozgrywane w Garmisch-Partenkirchen. Sprzedaż wejściówek na pozostałe dwa konkursy rozpocznie się 1 października. Najpierw zostaną wprowadzone dwudniowe karnety, natomiast jeśli ktoś chce obejrzeć na żywo pojedynczy konkurs, bądź kwalifikację to musi poczekać do 26 października.

Bilety można zakupić za pośrednictwem infolinii +49 806 200 111 lub Print@Home-Ticketservice. Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie Turnieju — vierschanzentournee.com/de/tickets.

Puchar Świata w Willingen

W przyszłym tygodniu, a dokładnie 5 października, rusza także sprzedaż biletów na konkursy Pucharu Świata w niemieckim Willingen, które zostaną rozegrane na początku stycznia, czyli tuż po zakończeniu TCS.

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić trochę pieniędzy, to musi dokonać zakupu do 26 listopada, bowiem do tego dnia trwa specjalna promocja. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod  ten numer telefonu 05632/9600 lub wchodząc na oficjalną stronę organizatora imprezy  – www.weltcup-willingen.de


O autorze

Michał Kardynał