Aktualności

Kamil Stoch ambasadorem marki Breitling

Stoch-3

Po zakończeniu dnia medialnego PZN w Krakowie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie współpracy Kamila Stocha z producentem zegarków – firmą Breitling.

Wspólne pasje

„To dla mnie wielka presja, bo zaczyna się nowa współpraca. Co ciekawe, Pan Kamil Stoch był już fanem naszej marki, zanim się poznaliśmy. Rozmawialiśmy trochę na temat historii i okazuje się, że pierwsi śmiałkowie przestworzy, którzy setki lat temu próbowali podbijać powietrze, nie latali szybciej niż obecnie Pan Kamil. Jak widzicie, mamy wspólne powiązania i zawsze życzymy sobie miękkiego lądowania” – mówił Peter Kellner, prezes firmy w tej części Europy.

„Hasłem naszej marki jest slogan „Instrumenty dla profesjonalistów”, dlatego jest to dla nas ogromny zaszczyt współpracować z Panem Kamilem Stochem” – dodał przedstawiciel Breitlingu.

Skoki narciarskie i szybownictwo

Kamil Stoch nie krył radości z rozpoczęcia współpracy. „Moja sympatia do firmy Breitling wzięła się z tego, że od zawsze wspiera ona latanie w każdym tego słowa znaczeniu. (…) Jestem dumny z tego, że mogę być ambasadorem tej marki” – powiedział dwukrotny mistrz olimpijski.

„Żywię nadzieję, że ta współpraca pozwoli mi się wspiąć jeszcze wyżej w tym co robię obecnie, a w przyszłości pozwoli mi rozwinąć skrzydła w innej pasji jaką jest latanie i szybownictwo” – powiedział na konferencji Stoch.

[huge_it_gallery id=”72″]

Korespondencja z Krakowa – Katarzyna Służewska


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Katarzyna Służewska

O autorze

Przemysław Krawiec