Aktualności

Znamy datę Meczu Gwiazd 2016

Choć większość kibiców z niecierpliwością oczekuje najbliższego piątku, czyli inauguracji Pucharu Świata 2015/16, wielu z chęcią pozna również datę szczecińskiego Meczu Gwiazd 2016. W tegorocznej edycji imprezy udział wzięli m.in. Maciej Kot, jego brat – Jakub, a także Dawid Kubacki oraz Jan Ziobro.

Mecz Gwiazd 2016

Tradycją stało się już to, że pod koniec maja najlepsi polscy skoczkowie narciarscy oraz siatkarze spotykają się w Szczecinie podczas charytatywnego meczu siatkarskiego. Całkowity zysk z biletów oraz licytacji jest przeznaczamy dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Jak już informowaliśmy na naszym Instagramie: Mecz Gwiazd 2016 odbędzie się 21 maja 2016 w szczecińskiej Azoty Arenie.

Kogo zobaczymy w Szczecinie?

Na to pytanie niestety jeszcze nie znamy odpowiedzi, ale możemy być prawie pewni udziału braci Kot.

Od kiedy pierwszy raz tutaj przyjechałem, nie opuściłem ani jednego Meczu Gwiazd, także chętnie tu przyjeżdżam. Zawsze mówię po meczu, że nawet jeśli mnie nie zaproszą, to przyjadę. Myślę, że jeśli za rok mecz się odbędzie, to też będę. – komentował po tegorocznym Meczu Gwiazd Maciej Kot.

Koncert dla hospicjum

Organizator Meczu Gwiazd – Stowarzyszenie Siatkarze dla Hospicjum – jest aktywny przez cały rok. W najbliższym czasie organizuje charytatywny koncert „Głosy dla hospicjum”. Impreza odbędzie się 18 listopada 2015 r. w szczecińskim RockerClubie. Ciekawostką jest to, że popularne utwory zaśpiewają nie piosenkarze, a sportowcy, m.in. piłkarze Pogoni Szczecin oraz siatkarki Chemika Police.

Mecz Gwiazd 2015

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii oraz filmu z tegorocznej edycji Meczu Gwiazd, jednocześnie już wszystkich zapraszamy w maju przyszłego roku do Szczecina. My tam na pewno będziemy i możemy zdradzić, że już szykujemy dla Was niespodzianki związane z tą imprezą.

 

 


 

  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Kacper Kolenda