Aktualności

PK Rena: I seria dla Stękały

Andrzej Stękała znajduje się na prowadzeniu po pierwszej serii Pucharu Kontynentalnego w Renie, który otwiera zawody tego cyklu w sezonie 2015/2016. Miejsca w czołowej trójce zajmują także dwaj gospodarze Egner Halvor Granerud i Fredrik Bjerkeengen. 

Punkty Pucharu Kontynentalnego, oprócz prowadzącego Andrzeja Stękały, zdobędą dzisiaj także: 10. na półmetku Krzysztof Miętus (102,5 m), 12. Jakub Wolny (104,5 m) i 16. Aleksander Zniszczoł (102,5 m). Do serii finałowej z polskich skoczków nie awansowali Krzysztof Biegun (97,5 m), Stanisław Biela (94 m) i Bartłomiej Kłusek (90 m), którzy zajęli kolejno 41., 45. i 46. miejsce.

Początek serii finałowej o 21:05.

MiejsceNr startowyZawodnikOdległośćPkt.
157STEKALA, Andrzej111.0142.3
269GRANERUD, Halvor Egner106.0135.8
368BJERKEENGEN, Fredrik105.5131.6
413BOYD-CLOWES, Mackenzie108.0131.0
555BARTOL, Tilen102.5130.1
672POGRAJC, Andraz101.5129.5
712EISENBICHLER, Markus105.0128.5
851PASCHKE, Pius104.0128.0
963GEIGER, Karl98.5127.0
1037MIETUS, Krzysztof102.5126.3
1165VANCURA, Tomas100.5125.6
125WOLNY, Jakub104.5124.6
1348ROEE, Espen96.5124.4
1466FUCHS, Tim104.0124.0
1567ASCHENWALD, Philipp102.0123.8
1652ZNISZCZOL, Aleksander102.5122.5
171SJOEEN, Phillip101.0122.2
1862NEUMAYER, Michael94.0121.9
1925SINKOVEC, Jure98.5121.5
2049SIEGEL, David92.5121.4
2110KAELIN, Pascal103.0120.9
2258KOZISEK, Cestmir101.0120.7
2373ALTENBURGER, Florian96.5119.6
2445NAGLIC, Tomaz100.0119.0
2534TOROK, Eduard99.0118.9
2647HVALA, Jaka95.0118.8
2715STURSA, Vojtech99.0118.2
287SARDYKO, Alexander101.5118.0
292AUNE, Joakim100.5117.9
3014DIETHART, Thomas98.0117.8
3164BJOERENG, Joacim Oedegaard95.0117.5
3270AIGNER, Clemens98.5117.4
3336GLASDER, Michael98.0116.8
3460TOLLINGER, Elias93.5115.0
3528EGLOFF, Luca98.0114.5
3629KIM, Hyun-ki97.0113.8
3759HUBER, Stefan96.5113.7
3840ZOGRAFSKI, Vladimir93.5113.4
3921ALEXANDER, Nicholas98.0113.3
4017BRASME, Paul97.0112.8
4156BIEGUN, Krzysztof97.5112.5
426ROCH DUPLAND, Thomas97.5112.0
4344BICKNER, Kevin100.5111.7
4443LINDVIK, Marius92.5111.1
4539BIELA, Stanislaw94.0110.9
4661KLUSEK, Bartlomiej90.0110.3
4730BIRCHLER, Tobias95.0109.8
4833VALTA, Ossi-Pekka95.5109.5
4971JUSTIN, Rok94.0108.8
5050TROFIMOV, Roman Sergeevich92.0108.7
5053CECON, Federico96.0108.7
5227LANIN, Ivan93.5108.2
5322NOUSIAINEN, Eetu95.0108.1
5435HAUKEDAL, Richard94.5107.0
553HAMMER, Tord Markussen95.0106.6
5654INSAM, Alex93.5106.5
5711ZHAPAROV, Marat97.0106.0
5824TAEHKAEVUORI, Frans92.5105.6
5916CHOI, Heung-chul91.5103.9
6019PITEA, Sorin Iulian93.0103.3
619REVILLIOD BLANCHARD, Noelig95.5101.1
6218KALINICHENKO, Vitaliy92.099.5
6341DELLASEGA, Roberto86.598.9
6446BERGER, Lars Brodshaug89.098.3
658KANG, Chil-ku92.097.3
664TKACHENKO, Sergey92.596.8
6738SOEGARD, Jonas Gropen89.594.7
6832ANTONISSEN, Lars87.090.3
6920PASICHNYK, Stepan86.588.2
DNS26MITROFAN, Nicolae Sorin


  • Źródło: informacja własna / FIS
  • Foto: Katarzyna Służewska

O autorze

Przemysław Krawiec

Dodaj komentarz