Aktualności

TCS: finałowe skoki w Bischofshofen od 15:30 [na żywo]

6 stycznia to, oprócz święta Trzech Króli, od wielu lat dzień rozgrywania ostatniego z konkursów Turnieju Czterech Skoczni. Nie inaczej jest dziś. Już o 17:00 rozpocznie się konkurs indywidualny w Bischofshofen, który będzie poprzedzony serią próbną (15:30). Udział w finałowych zawodach TCS zagwarantowała sobie piątka Polaków.

Komplet Polaków

Dopiero do ostatniego konkursu 64. Turnieju Czterech Skoczni udało się zakwalifikować wszystkim Polakom. Pierwszym zawodnikiem, który odda skok najpierw w serii próbnej, a następnie w konkursie będzie Stefan Hula, który o udział w serii finałowej powalczy z Karlem Geigerem. Oprócz zawodnika KS Eve-nement na belce startowej zasiądzie Kamil Stoch (kontra Jan Matura), Dawid Kubacki (kontra Manuel Poppinger), Maciej Kot (kontra Richard Freitag) oraz Andrzej Stękała, który zmierzy się ze Stephanem Leyhe.

Program zawodów:

Środa, 06.01.2016

15:30 – seria próbna

17:00 – finałowy konkurs TCS

Transmisje i relacje

Wyniki z serii próbnej oraz z konkursu będzie można śledzić w relacji poniżej oraz oczywiście na  skoki24.pl/live. Transmisje telewizyjne z serii konkursowych przeprowadzi Eurosport 1 (od godz. 16:30) oraz TVP 1 (studio od godz. 16:45).


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Paulina Ziemiańska

O autorze

Kacper Kolenda