Aktualności

PŚ: Treningi i kwalifikacje w Willingen [na żywo]

W piątkowe popołudnie na Mühlenkopfschanze odbędą się dwie serie oficjalnego treningu oraz kwalifikacje do niedzielnych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zapraszamy do śledzenia wyników za pośrednictwem relacji live FIS.

Transmisję telewizyjną z kwalifikacji przeprowadzi Eurosport 2. Powtórki przewidziano w Eurosporcie 1 (o 19:25) oraz w Eurosporcie 2 (o godz. 20:30).

Piątek, 8 stycznia
16:00 – oficjalny trening
18:00 – kwalifikacje (na żywo: Eurosport 2)

Sobota, 9 stycznia
17:00 – seria próbna
18:00 – konkurs drużynowy (na żywo: TVP 1 / Eurosport 1)

Niedziela, 10 stycznia
14:45 – seria próbna
15:45 – konkurs indywidualny (na żywo: TVP 1 / Eurosport 1)

Lista startowa treningów i kwalifikacji w Willingen (08.o1.2016):

Nr startowyZawodnikKrajRok urodzenia
1POGRAJC Andraz SLO 1991
2GLASDER Michael USA 1989
3EGLOFF Luca SUI 1995
4BICKNER Kevin USA 1996
5MAEAETTAE Jarkko FIN 1994
6ZHAPAROV Marat KAZ 1985
7LARINTO Ville FIN 1990
8ZIOBRO Jan POL 1991
9GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
10WOLNY Jakub POL 1995
11KORNILOV Denis RUS 1986
12ZHAPAROV Radik KAZ 1984
13OLLI Harri FIN 1985
14BOYARINTSEV Vladislav RUS 1994
15INSAM Alex ITA 1997
16ASCHENWALD Philipp AUT 1995
17PEIER Killian SUI 1995
18SEMENIC Anze SLO 1993
19BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
20STEKALA Andrzej POL 1995
21GEIGER Karl GER 1993
22COLLOREDO Sebastian ITA 1987
23HAZETDINOV Ilmir RUS 1991
24NEUMAYER Michael GER 1979
25KLIMOV Evgeniy RUS 1994
26LAMY CHAPPUIS Ronan FRA 1993
27KRANJEC Robert SLO 1981
28MATURA Jan CZE 1980
29ASIKAINEN Lauri FIN 1989
30TEPES Jurij SLO 1989
31KOT Maciej POL 1991
32DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
33HLAVA Lukas CZE 1984
34HULA Stefan POL 1986
35DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
36POPPINGER Manuel AUT 1989
37LEYHE Stephan GER 1992
38JANDA Jakub CZE 1978
39FETTNER Manuel AUT 1985
40LANISEK Anze SLO 1996
41HAUER Joachim NOR 1991
42WANK Andreas GER 1988
43AMMANN Simon SUI 1981
44FANNEMEL Anders NOR 1991
45STJERNEN Andreas NOR 1988
46KOUDELKA Roman CZE 1989
47WELLINGER Andreas GER 1995
48PREVC Domen SLO 1999
49TANDE Daniel Andre NOR 1994
50KRAFT Stefan AUT 1993
51FREITAG Richard GER 1991
52FORFANG Johann Andre NOR 1995
53HAYBOECK Michael AUT 1991
54GANGNES Kenneth NOR 1989
55FREUND Severin GER 1988
56PREVC Peter SLO 1992

  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Paulina Ziemiańska

O autorze

Przemysław Krawiec

Dodaj komentarz