Aktualności

Stoch i Małysz grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę 10 stycznia odbędzie się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zostaną przekazane na pediatrię oraz godną opiekę ludzi w podeszłym wieku. Wśród setek aukcji charytatywnych, znaleźliśmy te, które mogą zainteresować fanów skoków narciarskich!

Kamil Stoch

Lider naszej kadry już nie raz okazywał swoje wsparcie dla słabszych. Tym razem, na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ofiarował oryginalny, granatowy dres. Takiej bluzy z pewnością nie kupisz w sklepie, a myśl, że pochodzi od samego mistrza olimpijskiego sprawi, że przebiegniesz dłuższy dystans podczas porannego biegania.

Jeśli, więc jesteś fanem skoków i chciałbyś wspomóc WOŚP, licytuj na http://aukcje.wosp.org.pl/dres-kamila-stocha-i2577951.

Z kolei firma Uvex, na licytację przekazała narciarskie gadżety niezbędne podczas podbijania stoków narciarskich. Na aukcje trafił kask Uvex P1us, a także gogle Uvex Apache II LTM – oczywiście z autografem Kamila Stocha. Z pewnością, nowi właściciele poczują się na nartach wyjątkowi. W końcu nie każdy może pochwalić się takim sprzętem.

Jeśli lubisz białą jazdę, licytuj kask na http://aukcje.wosp.org.pl/kamil-stoch-kask-uvex-p1us-z-autografem-i2681811 oraz gogle na – http://aukcje.wosp.org.pl/kamil-stoch-gogle-uvex-apache-ii-ltm-z-autografem-i2681839.

Adam Małysz

Chociaż nasz wybitny skoczek narty odłożył już w kąt, nie porzucił sportowego trybu życia. Aktualnie Małysz ściga się na Dakarze, a Wy możecie zostać właścicielami zdjęcia z dedykacją oraz rękawic rajdowych „Orła z Wisły”.

Nie masz jeszcze autografu od Adama Małysza, licytuj na http://aukcje.wosp.org.pl/zdjecie-z-dedykacja-i-autografem-adama-malysza-i2678383.

Z kolei dla wielbicieli motoryzacji idealne będą rękawice. Licytuj na http://aukcje.wosp.org.pl/rekawice-rajdowe-adama-malysza-z-autografem-i2678355

Powrót do Baku

Polski Komitet Olimpijski ofiarował na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Oficjalny Reprezentacyjny Dres Baku 2015. Z pewnością znacie go z sesji zdjęciowej z Maciejem Kotem. Jeśli masz ochotę wylicytować go dla siebie lub kogoś bliskiego, wejdź na http://aukcje.wosp.org.pl/oficjalny-reprezentacyjny-dres-baku-2015r-od-pkol-i2551799.


  • Źródło: aukcje.wosp.org.pl
  • Foto: Aleksandra Bazułka

O autorze

Aleksandra Bazułka