Aktualności

Od 15:00 skoki w Lahti [na żywo]

Jedna seria oficjalnego treningu, kwalifikacje oraz konkurs indywidualny – to plan organizatorów Pucharu Świata w Lahti na piątkowe popołudnie.

W piątek na belce startowej treningu oraz kwalifikacji zasiądzie sześciu reprezentantów Polski. Z numerem 30. zobaczymy Klemensa Murańkę, z 40. Dawida Kubackiego, a 41. Andrzeja Stękałę. Jako 43. skoczek zaprezentuje się Stefan Hula, a jako 49.  Kamil Stoch.

Transmisję z konkursu przeprowadzą TVP 1 i Eurosport 1, a wyniki możecie śledzić poniżej oraz na skoki24.pl/live.

Program zawodów

Piątek, 19.02.2016
15:00 – oficjalny trening
16:00 – kwalifikacje
17:00 – konkurs indywidualny (na żywo: TVP 1 / Eurosport 1)

Sobota, 20.02.2016
15:30 – seria próbna
16:30 – konkurs drużynowy (na żywo: TVP 1 / Eurosport 1)

Niedziela, 21.02.2016
13:30 – kwalifikacje
15:00 – konkurs indywidualny (na żywo: TVP 1 /Eurosport 1)

Piątkowe skoki w Lahti na żywo:

Program transmisji telewizyjnych:

DataDzieńGodzina Stacja RodzajInne
19.02.2016Piątek16.50Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyNa żywo
19.02.2016Piątek16:50TVP 1PŚ w Lahti- studioNa żywo
19.02.2016Piątek17:00TVP 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyNa żywo
20.02.2016Sobota0:17Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
20.02.2016Sobota2:00Eurosport 2PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
20.02.2016Sobota7:45Eurosport 2PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
20.02.2016Sobota9:30 Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
20.02.2016Sobota16:15Eurosport 1PŚ w Lahti-konkurs drużynowyNa żywo
20.02.2016Sobota16:10TVP 1 PŚ w Lahti- studioNa żywo
20.02.2016Sobota16:30TVP 1PŚ w Lahti-konkurs drużynowyNa żywo
20.02.2016Sobota23:45Eurosport 1PŚ w Lahti-konkurs drużynowyPowtórka
21.02.2016Niedziela2:30Eurosport 1PŚ w Lahti-konkurs drużynowyPowtórka
21.02.2016Niedziela4:00Eurosport 1PŚ w Lahti-konkurs drużynowyPowtórka
21.02.2016Niedziela5:00Eurosport 2PŚ w Lahti-konkurs drużynowyPowtórka
21.02.2016Niedziela13:30Eurosport 2PŚ w Lahti-konkurs drużynowyPowtórka
21.02.2016Niedziela14:30Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyNa żywo
21.02.2016Niedziela14:35TVP 1 PŚ w Lahti- studioNa żywo
21.02.2016Niedziela15:00TVP 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyNa żywo
21.02.2016Niedziela19:30Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
21.02.2016Niedziela22:00Eurosport 2PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
22.02.2016Poniedziałek0:05Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
22.02.2016Poniedziałek4:00Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
22.02.2016Poniedziałek8:30Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
22.02.2016Poniedziałek11:00Eurosport 2PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka
22.02.2016Poniedziałek13:00Eurosport 1PŚ w Lahti- konkurs indywidualnyPowtórka

Lista startowa treningu i kwalifikacji:

Nr startowyZawodnikKrajRocznik
1OJALA Juho FIN 1995
2NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
3KYTOESAHO Niko FIN 1999
4MAEAETTAE Jarkko FIN 1994
5ALAMOMMO Andreas FIN 1998
6OLLI Harri FIN 1985
7KANG Chil-ku KOR 1984
8EGLOFF Luca SUI 1995
9BOYARINTSEV Vladislav RUS 1994
10ALEXANDER Nicholas USA 1988
11ZHAPAROV Marat KAZ 1985
12CHOI Heung-chul KOR 1981
13AHONEN Janne FIN 1977
14NOMME Martti EST 1993
15KIM Hyun-ki KOR 1983
16ZHAPAROV Radik KAZ 1984
17CHOI Seou KOR 1982
18ITO Kenshiro JPN 1990
19POGRAJC Andraz SLO 1991
20ZOGRAFSKI Vladimir BUL 1993
21KORNILOV Denis RUS 1986
22LARINTO Ville FIN 1990
23TOCHIMOTO Shohei JPN 1989
24ASCHENWALD Philipp AUT 1995
25HVALA Jaka SLO 1993
26HAZETDINOV Ilmir RUS 1991
27KLIMOV Evgeniy RUS 1994
28LAMY CHAPPUIS Ronan FRA 1993
29BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
30MURANKA Klemens POL 1994
31GEIGER Karl GER 1993
32EISENBICHLER Markus GER 1991
33SAKUYAMA Kento JPN 1990
34ASIKAINEN Lauri FIN 1989
35ZYLA Piotr POL 1987
36KOFLER Andreas AUT 1984
37HLAVA Lukas CZE 1984
38HILDE Tom NOR 1987
39MATURA Jan CZE 1980
40KUBACKI Dawid POL 1990
41STEKALA Andrzej POL 1995
42DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
43HULA Stefan POL 1986
44JANDA Jakub CZE 1978
45TEPES Jurij SLO 1989
46TAKEUCHI Taku JPN 1987
47POPPINGER Manuel AUT 1989
48LEYHE Stephan GER 1992
49STOCH Kamil POL 1987
50LANISEK Anze SLO 1996
51WANK Andreas GER 1988
52KRANJEC Robert SLO 1981
53HAUER Joachim NOR 1991
54ITO Daiki JPN 1985
55AMMANN Simon SUI 1981
56WELLINGER Andreas GER 1995
57KOUDELKA Roman CZE 1989
58PREVC Domen SLO 1999
59STJERNEN Andreas NOR 1988
60FANNEMEL Anders NOR 1991
61FREITAG Richard GER 1991
62TANDE Daniel Andre NOR 1994
63KASAI Noriaki JPN 1972
64HAYBOECK Michael AUT 1991
65KRAFT Stefan AUT 1993
66FORFANG Johann Andre NOR 1995
67GANGNES Kenneth NOR 1989
68FREUND Severin GER 1988
69PREVC Peter SLO 1992

  • Źródło: fis-ski.com / tv.eurosport.pl / tvp.pl
  • Foto: Aleksandra Bazułka

O autorze

Przemysław Krawiec

Dodaj komentarz