Aktualności

PŚ Pań Ałmaty: Kolejny triumf Sary Takanashi

Sara Takanashi ciągle na szczycie. 19-letnia reprezentantka Japonii jako jedyna dwukrotnie przekroczyła odległość 100 metrów i pewnie wygrała sobotni konkurs Pucharu Świata Pań w Ałmatach. Podium uzupełniły Daniela Iraschko-Stolz i Jacqueline Seifriedsberger. 

Na lokatach tuż przysłowiowym „pudłem” zostały sklasyfikowane 4. Maja Vtic, 5. Chiara Hoelzl i 6. Irina Avvakumova. Do czołowej „10” wskoczyły również Maren Lundby, Nita Englund, Juliane Seyfarth i Eva Logar. Na starcie nie było Polek.

Kolejne zawody Pucharu Świata Pań już w niedzielę. Początek rywalizacji o godz. 10:00.

Pełne wyniki serii finałowej:

MiejsceNr startowyZawodniczkaOdległość IOdległość IIPkt.
136Takanashi, Sara101.0103.0252.6
235Iraschko-Stolz, Daniela97.0100.5245.3
333Seifriedsberger, Jacqueline98.599.0239.2
434Vtic, Maja94.598.0235.7
532Hoelzl, Chiara97.099.0234.7
630Avvakumova, Irina93.098.0231.2
731Lundby, Maren94.096.5231.0
823Englund, Nita91.098.5225.7
924Seyfarth, Juliane94.095.0224.5
1012Logar, Eva94.096.0223.1
1110Geraghty-Moats, Tara92.098.5222.1
1228Rogelj, Spela91.093.0221.0
1325Vogt, Carina93.091.0219.2
1419Henrich, Taylor90.093.5218.6
1522Runggaldier, Elena91.093.0217.8
1627Althaus, Katharina92.593.0216.2
1718Kykkaenen, Julia90.092.5214.1
1817Iwabuchi, Kaori93.593.5213.9
1915Pozun, Katja92.088.5213.8
2020Clair, Julia87.094.5213.6
216Wuerth, Svenja91.095.0213.3
2211Insam, Evelyn88.098.0211.5
2326Pinkelnig, Eva88.591.5211.4
245Goerlich, Luisa89.093.0211.0
2521Bogataj, Ursa90.091.0210.7
2614Raudaschl, Elisabeth90.089.5210.4
2713Jahr, Line87.591.0202.7
2816Tikhonova, Sofia88.587.0200.5
299Gladysheva, Anastasiya87.586.0191.8
307Ernst, Gianina89.588.0191.6

O autorze

Przemysław Krawiec

komentarzy

Dodaj komentarz