Aktualności

Spotkaj się z Kamilem Stochem w Proszowicach

28 maja w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbędzie się kolejne spotkanie z Kamilem Stochem. Jest to idealna okazja dla każdego fana do zdobycia autografu i zrobienia sobie zdjęcia z mistrzem. Dodatkowo będziemy mogli przenieść się w świat sztuki podziwiając fotografie Ewy Bilan-Stoch. 

Jak było wcześniej?

Tegoroczne spotkanie to nie pierwsze tego typu wydarzenie. Dwukrotny mistrz olimpijski w poprzednich latach również przybywał do Proszowic i poświęcał czas dla fanów. Podczas wcześniejszych spotkań odbywały się licytacje na szlachetne cele oraz różne inne atrakcje dla przybyłych. W 2013 roku mogliśmy zobaczyć skoczków w tańcu oraz Kamila Stocha w inicjacji lotu. Wraz z mistrzem świata z Predazzo do Proszowic przyjeżdżali także inni reprezentanci Polski, m.in. Jan Ziobro, Dawid Kubacki czy Krzysztof Miętus.

Co nas czeka?

Kolejny już raz Kamil Stoch przybędzie do Proszowic, żeby spotkać się z członkami swojego fanklubu oraz wszystkimi sympatykami skoków narciarskich. Na początku będziemy mogli podziwiać wystawę fotografii Ewy Bilan-Stoch, pt. ,,Akta sztuki”. Następnie będzie miał miejsce punkt kulminacyjny dnia, czyli spotkanie z Kamilem Stochem, podczas którego będzie szansa na zdjęcia i autografy z rąk samego mistrza.

Program:
16.00 – Otwarcie wystawy fotografii Ewy Bilan – Stoch „Akta sztuki”
16.30 – Spotkanie z Kamilem Stochem (zdjęcia, autografy)

Tak spotkanie z Kamilem Stochem wyglądało w 2015 roku:

[huge_it_gallery id=”30″]


  • Źródło: facebook.com/fanklub.kamilastocha/ informacja własna
  • Foto:Katarzyna Służewska

O autorze

Justyna Gorzkowska