Aktualności

Kruczek rozpoczął treningi z włoską kadrą

Łukasz Kruczek już w kwietniu odbył spotkanie ze swoimi nowymi podopiecznymi, lecz przygotowania do nadchodzącego sezonu pełną parą wystartowały w maju. Nowy trener Włochów jest zadowolony z pierwszego zgrupowania na skoczni w Predazzo. – Widziałem bardzo zmotywowanych facetów, którzy przybyli z uśmiechem i są gotowi do ciężkiej pracy – mówi szkoleniowiec. 

Pierwsze zajęcia

Na zajęciach pod koniec kwietnia Łukasz Kruczek rozmawiał z zawodnikami na temat swojej wizji programu treningowego. Za skoczkami już pierwsze ćwiczenia, które zostały nagrane i omówione przez trenera. Sportowcy z wielkim zainteresowaniem słuchali rad i wskazówek nowego szkoleniowca, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Pierwsze skoki

Włoscy zawodnicy rozpoczęli także przygotowania do sezonu na skoczni. Trener Kruczek chwali skoczków i sztab szkoleniowy, gdyż widzi w całym zespole motywację do ciężkiej pracy, której efekty mają być widoczne w trakcie zawodów.

Spotkanie i ogłoszenie kadr

Trener Kruczek i dyrektor sportowy Sandro Pertile spotkali się także z trenerem kombinatorów norweskich – Paolo Bernardim. Ponadto zostały ogłoszone kadry Włoch na nadchodzący sezon, o czym możecie przeczytać TUTAJ.


  • Źródło: fisi.org
  • Foto: fisi.og

O autorze

Michał Kardynał