Aktualności

Kruczek rozpoczął treningi z włoską kadrą

Łukasz Kruczek już w kwietniu odbył spotkanie ze swoimi nowymi podopiecznymi, lecz przygotowania do nadchodzącego sezonu pełną parą wystartowały w maju. Nowy trener Włochów jest zadowolony z pierwszego zgrupowania na skoczni w Predazzo. – Widziałem bardzo zmotywowanych facetów, którzy przybyli z uśmiechem i są gotowi do ciężkiej pracy – mówi szkoleniowiec. 

Pierwsze zajęcia

Na zajęciach pod koniec kwietnia Łukasz Kruczek rozmawiał z zawodnikami na temat swojej wizji programu treningowego. Za skoczkami już pierwsze ćwiczenia, które zostały nagrane i omówione przez trenera. Sportowcy z wielkim zainteresowaniem słuchali rad i wskazówek nowego szkoleniowca, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Pierwsze skoki

Włoscy zawodnicy rozpoczęli także przygotowania do sezonu na skoczni. Trener Kruczek chwali skoczków i sztab szkoleniowy, gdyż widzi w całym zespole motywację do ciężkiej pracy, której efekty mają być widoczne w trakcie zawodów.

Spotkanie i ogłoszenie kadr

Trener Kruczek i dyrektor sportowy Sandro Pertile spotkali się także z trenerem kombinatorów norweskich – Paolo Bernardim. Ponadto zostały ogłoszone kadry Włoch na nadchodzący sezon, o czym możecie przeczytać TUTAJ.


 • Źródło: fisi.org
 • Foto: fisi.og

O autorze

Michał Kardynał

komentarzy

 • C’est une dure réalité les poils poussent plus
  vite l’été, précisément au moment de l’année
  où l’on aimerait bien qu’ils entrent
  en hibernation. Sachez par ailleurs qu’en moyenne le poil affiche un cycle de vie de cent jours.

  Que les femmes ont environ 16800 poils sur les jambes, et 600 au
  niveau des aisselles.

Dodaj komentarz