Aktualności

Startuje konkurs „Historia i współczesność polskich skoków narciarskich”

Konkurs Historia i współczesność polskich skoków narciarskich

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, Pierwszy Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha i Stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum” organizują kolejną edycję konkursu „Historia i współczesność polskich skoków narciarskich”. Tym razem tematem przewodnim są polscy trenerzy skoków.  Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i studentów do udziału. 

Zasady

Konkurs odbywa się „na odległość”, przez Internet, w terminie: od 22 do 31 maja 2016 r. Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach: „Junior” (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów) oraz „Student” (dla uczniów szkół średnich i studentów). Uczestnictwo w konkursie następuje po przysłaniu na adres mailowy: skokinarciarskie2014@gmail.com wypełnionej karty odpowiedzi z metryczką uczestnika. Pytania konkursowe, kartę odpowiedzi i szczegółowy regulamin publikujemy pod tym artykułem.

Do wygrania:

– dziesięć biletów na Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle w dniach 22-23 lipca 2016 r., po pięć dla każdej kategorii wiekowej,

– dwadzieścia książek na temat historii i współczesności polskich skoków narciarskich,

– dwadzieścia unikatowych dyplomów – za zajęcie miejsc od 1. do 10. w każdej kategorii wiekowej,

– materiały reklamowe i pamiątki związane z polskimi skokami narciarskimi, w tym autografy skoczków,

– inne atrakcyjne nagrody przekazane organizatorom w czasie trwania konkursu. Nagrody laureatom zostaną wysłane pocztą. Istnieje możliwość odbioru nagród również podczas LGP w Wiśle.

Patronat honorowy i merytoryczny nad konkursem objął Polski Związek Narciarski. Wyniki konkursu opublikujemy do dnia 20 czerwca 2016 r.

Pobierz:

Pytania konkursowe

Karta odpowiedzi

Regulamin


  • Źródło: informacja własna

O autorze

Przemysław Krawiec