Aktualności

IV spotkanie z Kamilem Stochem w Proszowicach za nami

28 maja w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbyło się czwarte już spotkanie Kamila Stocha ze swoim fanklubem i przybyłymi fanami. W tym roku dodatkową atrakcją była możliwość podziwiania złotych medali olimpijskich z Soczi oraz wspaniałych aktów, wykonanych przez Ewę Bilan-Stoch.

Dla każdego coś dobrego

Na początku spotkania Ewa Bilan-Stoch dokonała uroczystego otwarcia wystawy swoich fotografii, przecinając czerwoną wstęgę. Następnie po krótkich przemówieniach organizatorów i samej żony Kamila Stocha, przedstawiciele mediów mieli szansę na zadawanie pytań zarówno do autorki wystawy, która bardzo chętnie opowiadała o swojej kolekcji, jak i dwukrotnego mistrza olimpijskiego.

Po części formalnej zgromadzeni kibice mogli na spokojnie oglądnąć wystawę, wspomagając się otrzymanymi folderami, w których znajdowały się miniaturki aktów lub ustawić się w kolejce po zdjęcie i autograf prosto z rąk Kamila Stocha. Podczas całego spotkania panowała bardzo miła, kameralna atmosfera, a goście mogli poczęstować się kieliszkiem wina. Nie zabrakło także członków fanklubu, którzy dość licznie z dumą prezentowali swoje charakterystyczne koszulki. Dodatkową atrakcją było pojawienie się innego kadrowicza – Stefana Huli.

[huge_it_gallery id=”159″]


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Justyna Gorzkowska

O autorze

Justyna Gorzkowska