Aktualności

Nowe ,,oko” na skoczni w Wiśle

Już od dłuższego czasu na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince była zamontowana kamera, dzięki której mogliśmy stale podglądać co dzieje się na beskidzkim obiekcie. Jednak obraz był przedstawiany tylko z jednej perspektywy. Obecnie została zainstalowana nowa kamera, która ma jeszcze większe możliwości. Co będziemy mogli zobaczyć po zmianie?

Nowa jakość podglądu

Do tej pory na skoczni im. Adama Małysza obraz z zamontowanej kamery przedstawiał tylko i wyłącznie zeskok z jednej perspektywy. Obecnie postanowiono uatrakcyjnić kibicom internetowe oglądanie obiektu i zamontowano nową obrotową kamerę. Dzięki niej każdy kibic w swoim domu, będzie mógł za pośrednictwem strony: wisla-malinka.com zobaczyć skocznię w rodzinnym mieście Adama Małysza nie tylko od strony trybun, ale także z wieży startowej. Dodatkowo kamera porusza się na boki i pokazuje duże przybliżenia progu, wieży sędziowskiej, platformy trenerów oraz trybun skoczni.

Nowa inwestycja zapewni każdemu kibicowi, który nie może osobiście wybrać się na skocznię i zobaczyć jak radzą sobie zawodnicy, możliwość obserwowania wszystkiego ze swojego domu. Natomiast efekty i przybliżenia pomogą oddać niepowtarzalną atmosferę, którą tworzą zawody w skokach narciarskich rozgrywane w naszym kraju.


  • Źródło: www.wisla-malinka.com
  • Foto: Kamila Walter

O autorze

Justyna Gorzkowska