Aktualności

LGP w Wiśle oczami zawodników

Letnia Grand Prix w Wiśle dobiegła końca, punkty zostały zdobyte, autografy rozdane, a w social mediach nadal wrze. Zawodnicy są bardzo aktywni na Instagramie, Snapchacie czy Twitterze. Wyrażają się ciepło o zawodach i mieście i dzielą zdjęciami oraz krótkimi filmikami zza kulis.

A po konkursie…

Zawodnicy lubią dzielić się najlepszymi ujęciami z minionych konkursów na Facebooku oraz Instagramie. Często komentują swoje wyniki, przeżyte chwile i, co równie ważne, wrażenia jakie wywarła na nich publiczność. Kilian Peier podzielił się przez Snapchata krótkim filmem z Wisły, który podpisał „Tak miło tu być!”. Nawet trener norweskiej kadry Alexander Stoeckl pokazał światu jak team wikingów bawi się między konkursami. Michael Hayboeck, który dziś zajął w konkursie indywidualnym dziewiąte miejsce napisał krótką wiadomość; „trudny konkurs, ale jestem zadowolony”.

Zwycięskie zdjęcie

Swą radością nie omieszkał podzielić się dzisiejszy triumfator – Maciej Kot. Reprezentant biało-czerwonych napisał krótki komentarz: „Zwycięstwo!”, ale czego więcej potrzeba, kiedy duma widoczna na zdjęciu wyraża więcej niż tysiąc słów?

Nie wolno spocząć na laurach

Zdobywca Kryształowej Kuli Peter Prevc podkreśla, że nie wolno spocząć na laurach, że zawsze można stać się lepszym. „Pierwsze dla mnie zawody Letniej Grand Prix dobiegły końca. Jestem zadowolony z moich wyników, wczoraj drugie miejsce z drużyną, dziś piąte. Zawsze jednak jest miejsce na poprawę.”

https://www.instagram.com/p/BINvgyzgJ6q/


  • Źródło: Instagram/Snapchat/informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Angelika Uchacz