Aktualności

Stoch i Hula niczym Paweł i Gaweł

W ostatnim tygodniu dosyć dużym zainteresowaniem cieszyło się zdjęcie, które wstawił Kamil Stoch na swój facebookowy profil. Wielu kibiców zaintrygował widok mistrza olimpijskiego w stroju z minionej epoki. Jak się okazało – była to zapowiedź klipu wideo, w którym główne role odgrywają Kamil Stoch oraz Stefan Hula.

W jednym stali domu…

Dwaj sąsiedzi, jeden spokojny i lubiący ciszę, drugi nadpobudliwy i głośny. Kojarzy nam się to z pewnym wierszem dla dzieci Aleksandra Fredry, jednak jest to opis krótkiego filmiku, w którym wystąpili skoczkowie narciarscy – Kamil Stoch oraz Stefan Hula!

Klip powstał na potrzeby promocji nowej akcji „Ciesz się ciszą” firmy Isover – sponsora obu skoczków narciarskich, którzy wcielili się w rolę głównych bohaterów. Prezentuje on, w dowcipny sposób, zalety izolacji akustycznej wełny mineralnej.

Film w cztery dni w serwisie Facebook oraz YouTube obejrzało blisko 80 000 osób. Jeśli jeszcze nie widzieliście, zachęcamy do podziwiania aktorskich talentów Kamila Stocha oraz Stefana Huli!

Więcej informacji o akcji możecie znaleźć na stronie cieszsiecisza.pl.


O autorze

Kacper Kolenda