Aktualności

Sklep kibica skoków narciarskich [ankieta]

Skoki narciarskie to sport, który kochają miliony Polaków. Wspólnie spędzamy godziny w internecie i przed telewizorami na dopingowaniu biało-czerwonych. Razem przeżywamy radość zwycięstwa, ale też gorycz porażki. Pisaliście nam wielokrotnie, że jako kibice jesteście zainteresowani czymś więcej niż możecie znaleźć w sieci. Internet daje ogromne możliwości, ale treści elektroniczne są ulotne. Fani piłki nożnej mają swoje czasopisma, większy wybór książek czy innych gadżetów. Chcemy to zmienić!

Właśnie dlatego dziś przygotowaliśmy dla Was ankietę, dzięki której w przyszłości będziemy mogli stworzyć produkt lub produkty spełniające Wasze oczekiwania. Nie znamy jeszcze szczegółów. Wszystko zależy od zainteresowania i tego co nam powiecie. 

Ankieta składa się z pięciu części: pytania ogólne, kalendarz, czasopismo, książka, informacje o ankietowanym. Jej wypełnienie zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękujemy za poświęcony czas. 

Formularz z pytaniami jest dostępny poniżej. Jeśli macie problem z jego odczytaniem, możecie także kliknąć TUTAJ. Będziemy bardzo wdzięczni za Wasze sugestie i opinie. Zostawiajcie je w komentarzach na stronie, na Facebooku lub piszcie na redakcja@skoki24.pl. 


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Przemysław Krawiec

O autorze

Przemysław Krawiec