Aktualności

Znamy datę Meczu Gwiazd 2017 w Szczecinie!

Co roku w okolicach końca maja oczy wszystkich sympatyków skoków narciarskich oraz siatkówki są skierowane na Szczecin, gdzie odbywa się wielki charytatywny mecz gwiazd. Organizatorzy wydarzenia podali już datę najbliższego Meczu Gwiazd, na którym od kilku lat jesteśmy obecni i przeprowadzamy dla Was relację live.

Przyszłoroczny Mecz Gwiazd w Szczecinie odbędzie się 27 maja 2017 roku w Azoty Arenie! Cały zysk ze sprzedaży biletów na Mecz Gwiazd oraz licytacji mu towarzyszących zostanie przekazany na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum”.

Organizatorzy podobnie jak w zeszłych latach zaproszą na to charytatywne wydarzenie najlepszych siatkarzy i skoczków narciarskich z kraju oraz innych znamienitych sportowców. Oczywiście za wcześnie by mówić o pierwszych nazwiskach gwiazd, ale ze świata skoków narciarskich stałymi gośćmi w Szczecinie jest Maciej Kot i jego brat – Jakub. Starszy z braci po tegorocznej edycji imprezy obiecał, że jak tylko zdrowie dopisze to będzie i za rok!

Corocznie z Meczu Gwiazd przeprowadzamy na naszym portalu relację live dla osób, które nie mogą przybyć do Szczecina oraz organizujemy czaty ze skoczkami, którzy przybywają na to wydarzenie. Rok temu na Wasze pytania odpowiadał Andrzej Stękała, natomiast dwa lata temu Jakub Kot. 

Obejrzyj: Andrzej Stękała odpowiada na Wasze pytania! [Skoki24.pl] oraz Wideo czat z Jakubem Kotem [Skoki24.pl]

Komu chcielibyście zadać pytania w 2017 roku? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach oraz zachęcamy do przypomnienia sobie jak świetnie bawiliśmy się podczas Meczu Gwiazd 2016.


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Kacper Kolenda