Aktualności

Skoczkowie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już w ten weekend zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku, na aukcjach charytatywnych można znaleźć oryginalne oferty. Wśród nich wyszukaliśmy te, które przypadną do gustu fanom skoków narciarskich.

Kombinezon Piotra Żyły

Wiadomo – do uprawiania skoków narciarskich potrzebne są narty, buty, kask, gogle i… kombinezon. Posiadaczem tego ostatniego, mogą się stać zwycięzcy aukcji charytatywnych na Allegro.

Piotr Żyła przekazał na WOŚP swój szczęśliwy kombinezon – z plombą i numerem FIS, w którym brał udział w zawodach Pucharu Świata. Jak czytamy w ofercie ogłoszenia, w pakiecie z kombinezonem są: wejście na zawody Pucharu Świata w Zakopanem, numerek startowy z autografami polskich skoczków narciarskich, możliwość spotkania i odebrania kombinezonu osobiście oraz jedna z czapek startowych HEHO.

Licytuj tutaj – http://charytatywni.allegro.pl/piotr-zyla-kombinezon-z-autografami-reprezentacji-i4067263

Zestawy dla fanów Kamila Stocha

Jeden ze sztabów zaprasza do licytacji zestawów gadżetów od sponsora Kamila Stocha – firmy ATLAS. W jego skład, wchodzi czapka z kolekcji Kamiland, kalendarz ze zdjęciami sportowców z autografem Stocha oraz kalendarz książkowy. Do wylicytowania są dwa takie zestawy.

Licytuj tutaj – http://charytatywni.allegro.pl/zestaw-z-kamilem-stochem-w-roli-glownej-i4035474

Perełki z Fanklubu

Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra Oficjalny Fanklub Kamila Stocha. Tutaj dopiero będzie co licytować!

Członkowie Fanklubu na szczytny cel przekazali między innymi plastron, identyfikator Kamila Stocha z PŚ w Engelbergu, oryginalną kurtkę Kamila Stocha, czapki zimowe z kolekcji Kamiland oraz czapkę Manner z autografem Dawida Kubackiego.

Licytacja odbędzie się w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach przy ul. Rynek 18.

Autografy

Wśród ofert, znajduje się też sporo kart z autografami Kamila Stocha oraz Piotra Żyły.

 Jeśli chcesz stać się posiadaczem karty z autografem zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni licytuj tutaj http://charytatywni.allegro.pl/kartka-z-autografem-kamila-stocha-i3998967

Jeżeli wolisz autograf Piotra Żyły licytuj tutaj – http://charytatywni.allegro.pl/piotr-zyla-plakat-autograf-i4071953


  • Źródło: Allegro / Facebook /Fanklub Kamila Stocha
  • Foto: Aleksandra Bazułka

O autorze

Aleksandra Bazułka