Trwa sprzedaż biletów na LGP w Wiśle

Do lipcowych konkursów w ramach LGP w Wiśle jeszcze daleka droga, jednak organizatorzy zdecydowali się uruchomić sprzedaż biletów na 3 miesiące przed inauguracją letniego sezonu. Trzeba się spieszyć, gdyż najlepsze miejsca już są wykupione.

Bilety na skoki

Jak co roku bilety można nabyć na stronie kupbilet.onet.pl, która oferuje wejściówki na kwalifikacje, a także konkurs drużynowy i indywidualny. W przypadku kwalifikacji, które odbędą się 13 lipca na sektory A3 i A4 wejściówki zostały wykupione. Pozostałe sektory (A1, A2, A5, A6, A7 i A8) nadal mają wiele wolnych miejsc.

Konkurs drużynowy, który oficjalnie zainauguruje Letnią Grand Prix cieszy się większym zainteresowaniem niż kwalifikacje. Sektory siedzące A1, A2, A3 oraz A4 zostały w całości wykupione. Na trybunach z dodatkowym zadaszeniem (A5 i A6) zostały łącznie 52 miejsca. Bilety na sektory stojące, znajdujące się po obu stronach skoczni (A7 i A8), podobnie jak w przypadku kwalifikacji, są dostępne.

Na konkurs indywidualny zostało jeszcze mniej wejściówek w porównaniu do rywalizacji drużynowej. Miejsca siedzące na sektorach A1, A2, A3 oraz A4 również zostały w całości wykupione. Na miejsce pod dachem (A5 i A6) może liczyć już tylko 8 osób. Biorąc pod uwagę sektory A7 i A8 sytuacja jest zbliżona do kwalifikacji i konkursu drużynowego.

Oprócz biletów pojedynczych jest możliwość zakupienia karnetów, które obejmują dwa dni zawodów. Niezadaszone miejsca siedzące również są wykupione, na sektorach A5 i A6 zostało łącznie tylko 7 miejsc, natomiast na najwięcej biletów można liczyć na sektorach A7 i A8.

Ceny biletów

W przypadku miejsc stojących jeden bilet na kwalifikacje kosztuje 10 zł, a gdy zechcemy obejrzeć zmagania z zadaszonych sektorów będziemy musieli zapłacić 20 zł. Jeżeli chodzi o konkurs drużynowy to za miejsce stojące trzeba zapłacić 30 zł, a za wejściówkę na sektor A5 bądź A6 – 70 zł. Tyle samo musimy wydać na bilety na konkurs indywidualny. Za jeden karnet na sektory A7 lub A8 zapłacimy 50 zł, natomiast na sektory zadaszone – 120 zł.

Bilety zakupione za pośrednictwem strony kupbilet.onet.pl zostaną wysłane po 15 czerwca.

LGP Wisła – noclegi

Jeśli szukasz noclegów na zawody Letniej Grand Prix w Wiśle możesz skorzystać z porównywarki booking.com. Warto polecić szczególnie te miejsca, które znajdują się w pobliżu skoczni. Druga opcja to zarezerwowanie noclegu w centrum rodzinnej miejscowości Adama Małysza i późniejszy dojazd w kierunku skoczni samochodem lub komunikacją autobusową.  Booking.com


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Alicja Kosman / PZN
Posted in Aktualności and tagged , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.