Aktualności

Skoki okiem kibica [zapowiedź]

Niezależnie od tego czy wyjażdżasz na zawody po raz pierwszy, czy już któryś z kolei, możesz być pewien, że po powrocie do domu będzie co wspominać. Są to historie różnego rodzaju, jedne bardziej zabawne, a inne wzruszające, ale jedno jest pewne – niezapomniane! Dlatego też chcielibyśmy poznać Wasze historie i powspominać zawody wspólnie z Wami. 

Szczegóły pomysłu 

Czytałeś kiedyś relację z zawodów na blogu, który jest związany ze skokami? Można takich znaleźć całkiem sporo. Dana osoba opowiada ze swojej perspektywy co ciekawego widziała, słyszała lub po prostu przeżyła. Jeśli wspominać może blogger to dlaczego nie typowa strona o skokach? Dlatego też postanowiliśmy zachęcić wszystkich do udziału w naszym nowym pomyśle – ,,pochwalcie się wspomnieniami”, czyli wspominaj wyjazd na skoki razem z nami. 

Na pewno podczas zawodów w Wiśle spotka Was wiele niezapomnianych przygód, które przez długi czas będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy. My też chcemy je poznać i serdecznie Was zachęcamy do udziału we wspólnym wspominaniu LGP w Wiśle 2017. Będziasz miał po zawodach wiele ciekawych fotografii? Uda Ci się ,,złapać” do zdjęcia swojego ulubionego skoczka? A może spotka Cię coś zaskakującego? Napisz do nas po wiślańskim weekendzie i pochwal się swoim wyjazdem. Każda historia na pewno będzie miała w sobie coś wartego uwagi. Później całość kibicowskich wspomnień będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie, bo jeśli relacjonuje się zawody z perspektywy dziennikarza, to dlaczego nie zrobić tego oczami kibica? 

Kontakt

Wszystkie swoje historie oraz zdjęcia, który przeżyjecie i zrobicie podczas LGP w Wiśle, wysyłajcie na adres
e-mail: j. gorzkowska@skoki24.pl. Pamiętajcie, każde jedno wspomnienie czy to w postaci zdjęcia, śmiesznej historii lub jeszcze czegoś zupełnie innego, jest dla nas interesujące i pozwoli na stworzenie czegoś zupełnie nowego i innego. 

Na podanego wyżej maila możecie kierować także wszystkie pytania związane z tegorocznym Letnim Grand Prix. 


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Justyna Gorzkowska