Aktualności

,,Projekt Harrachov” nabiera rozpędu!

Organizatorzy akcji „Projekt Harrachov” postanowili ułatwić zadanie polskim kibicom i uruchomili możliwość dokonywania wpłat za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl, lub bezpośrednio na polskie konto.

Po piątkowych rozmowach w gronie osób zaangażowanych w odbudowę skoczni w Harrachovie, podjęto decyzję o rozpoczęciu zbiórki na stronie internetowej Zrzutka.pl. Ustawiona została kwota 250 tysięcy złotych, czyli 1,5 miliona koron czeskich. Całość zebranych w Polsce środków zostanie wpłacona na główne konto zbiórki. W serwisie Zrzutka.pl jest możliwość śledzenia obecnie zebranej sumy pieniędzy, przejrzenia listy osób wpłacających, dat transakcji oraz poszczególnych kwot. Dodatkowo, organizatorzy na polskiej wersji plakatu dokonali zmiany numeru konta. Po zrobieniu przelewu, dana wpłata księguje się na zbiórce „Projektu Harrachov” na Zrzutka.pl.

„Z uwagi na ograniczenia techniczne i opłaty związane z przelewami z innych krajów, np. z Polski, postanowiliśmy ułatwić zadanie Polakom i stworzyć dla nich osobną możliwość wpłat na Zrzutka.pl oraz dokonać zmian na plakacie. Czeski numer konta zastąpimy tam polskimi danymi do przelewu” – powiedział Stanislav Slavík, prezes L.T.B.K. Harrachov. To właśnie ten klub jest organizatorem akcji ratowania skoczni u naszych południowych sąsiadów.

Wprowadzenie sprawniejszej możliwości dokonywania wpłat powinna przyczynić się do większego zainteresowania Polaków. „Z pewnością fani z Polski przychylniej spojrzą na nasz projekt, mając możliwość dokonywania przelewu za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl lub tradycyjnie, na polskie konto. Każda dokonywana wpłata pojawi się na liście wpłat zbiórki na Zrzutka.pl” – skomentował Paweł Skorb.

Na chwilę obecną, na koncie głównej zbiórki na remont skoczni w Harrachovie jest już ponad 270 tysięcy koron czeskich. Organizatorzy chcą uzbierać 1,5 miliona koron, aby jeszcze tej zimy na mniejszych obiektach mogli tam skakać zawodnicy. Patronami akcji są: Adam Małysz, Jakub Janda, Dalibor Motejlek oraz Pavel Ploc.

 

Link do zbiórki:  https://zrzutka.pl/projekt-harrachov

Dane do tradycyjnego przelewu:

Nazwa odbiorcy: Zrzutka.pl
Numer konta: 11 1750 1312 6880 4628 5323 7100
Tytuł: Projekt Harrachov

 

Redakcja Skoki24.pl również przyłącza się do akcji! Siła jest w kibicach!


  • Fot. Maja Gara
  • Źródło: Paweł Skorb

O autorze

Paulina Ziemiańska