Aktualności

Kamil Stoch dla Darcy’ego Warda

Najlepszy polski skoczek postanowił wesprzeć Darcy’ego Warda. Na charytatywnej aukcji można licytować plastron z autografem, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację australijskiego żużlowca.

#4Darcy

Jeszcze tylko przez sześć dni można licytować plastron Kamila Stocha na charytatywnej aukcji na rzez Darcy’ego Warda. Skoczek przyłączył się tym samym do akcji Fundacji Polskiego Związku Motorowego, w której polscy sportowcy pomagają zebrać pieniądze na leczenie młodego żużlowca z Nanango.

Poza plastronem Kamila Stocha, licytować można między innymi kolację z mistrzem świata Andrzejem Wroną, koszulkę reprezentacji od Mariusza Wlazłego lub mini deskę windsurfingową od Zosi Klepackiej.

Fatalny wypadek

Do ciężkiego w skutkach wypadku doszło w sierpniu podczas meczu pomiędzy SPAR Falubazem Zielona Góra a MRGARDEN GKM Grudziądz. Australijczyk zahaczył o innego zawodnika i uderzył w bandę. W wyniku wypadku zdiagnozowano u niego przerwanie rdzenia kręgowego.

Darcy Ward to dwukrotny indywidualny mistrz świata juniorów oraz trzykrotny zdobywca tytułu indywidualnego młodzieżowego mistrza Australii.

Jeśli chcesz pomóc Darcy’emu i stać się posiadaczem plastronu Kamila Stocha, kliknij tutaj.


  • Foto: Aleksandra Bazułka
  • Źródło: charytatywni.allegro.pl

O autorze

Aleksandra Bazułka