Aktualności

MŚ Seefeld 2019: Skoki narciarskie w TV [program]

 

Przed nami konkursy skoków narciarskich na MŚ. Najpierw odbędą się zmagania na dużej skoczni w Innsbrucku, następnie skoczkowie przeniosą się do Seefeld. Zobaczcie, gdzie będzie można śledzić relacje.

 

Skoki w Eurosporcie – skocznia duża /Innsbruck/

Studio przed kwalifikacjami rozpocznie się w Eurosporcie 1 w piątek 22 lutego o 14:00. Relacja z kwalifikacji potrwa od 14:30 do 15:30. Następnie do 16:00 potrwa studio. Powtórki zaplanowano w tym samym dniu o 16:45 i 22:00 (Eurosport 2) oraz 17:45 (Eurosport 2), a także w sobotę o 1:30, 4:00 (Eurosport 1) i 3:00, 7:30 (Eurosport 2).

Z kolei relację z konkursu indywidualnego w Eurosporcie 1 w sobotę 23 lutego poprzedzi studio o 14:00. Właściwa transmisja potrwa od 14:30 do 16:30; potem do 16:45 potrwa studio. Retransmisje przewidziano o 18:45 (Eurosport 2) i 22:00 (Eurosport 2) oraz w niedzielę o 6:00 i 9:30 (Eurosport 1).

Studio przed zawodami drużynowymi rozpocznie się w Eurosporcie 1 w niedzielę 24 lutego o 14:15. Przekaz potrwa od 14:45 do 16:30, a studio [potrwa] do 16:45. Najbliższe powtórki będą o 18:30 (Eurosport 1) i 22:00 (Eurosport 2), a także w poniedziałek o 3:45, 19:30 (Eurosport 2) i 5:45 (Eurosport 1).

Skoki w TVP – skocznia duża /Innsbruck/

Studio przed zawodami indywidualnymi rozpocznie się w sobotę 23 lutego w TVP Sport i sport.tvp.pl o 13:30, zaś w TVP1 o 14:20. Relacja z konkursu potrwa od 14:30 do 17:00 (w TVP1) / do 17:25 (reszta). Powtórki będą tego samego dnia o 23:05 oraz w niedzielę o 9:25 i poniedziałek o 13:35 w TVP Sport.

Z kolei transmisję z konkursu drużynowego poprzedzi studio w niedzielę 24 lutego w TVP Sport i sport.tvp.pl o 13:30, zaś o 14:35 w TVP1. Przekaz potrwa od 14:45 do 17:00 (w TVP1) / do 17:20 (reszta). Najbliższe retransmisje przewidziano o 22:10 i w poniedziałek o 16:15 w TVP Sport.

Zawody w TVP mają komentować Sebastian Szczęsny i Przemysław Babiarz.

Skoki w Eurosporcie – skocznia normalna /Seefeld/

Przed zawodami panów we wtorek 26 lutego w Eurosporcie 1 od 16:15 do 18:00 zaplanowano relację z konkursu drużynowego pań, zaś w środę 27 lutego od 15:45 do 18:20 transmisję z zawodów indywidualnych pań.

Kwalifikacje będą transmitowane w czwartek 28 lutego w Eurosporcie 1 od 16:30 do 17:30 (od 16:00 studio przed kwalifikacjami, następnie do 17:45 studio po kwalifikacjach). Powtórki zaplanowano w piątek o 6:30 i 10:00 (Eurosport 1) i 7:30 (Eurosport 2).

Z kolei relacja konkursu indywidualnego będzie miała miejsce w Eurosporcie 1 w piątek 1 marca od 16:00 do 18:00 (studio przed konkursem od 15:30, po zawodach – do 18:25). Retransmisje przewidziano w sobotę o 0:00, 4:00 i 7:30 (Eurosport 1). Ostatnia dyscyplina – konkurs drużyn mieszanych – będzie transmitowana w sobotę 2 marca w Eurosporcie 1 od 15:45 do 18:00.

Skoki w TVP – skocznia normalna /Seefeld/

Transmisję z konkursu indywidualnego w piątek 1 marca poprzedzi studio o 15:10 w TVP Sport i sport.tvp.pl i 15:35 w TVP1. Relacja potrwa od 16:00 do 17:55. Następnie do 18:25 będzie studio. Powtórka będzie o 23:45, jak też w sobotę o 6:15 w TVP Sport.

Relację z konkursu mieszanego poprzedzi studio w sobotę 2 marca o 15:05 w TVP Sport i sport.tvp.pl oraz o 15:40 w TVP1. Zawody będą transmitowane od 16:00 do 18:00 (TVP Sport) i 18:30 (reszta). Powtórkę przewidziano w niedzielę o 5:55 w TVP Sport.

Zawody w TVP mają komentować Sebastian Szczęsny i Przemysław Babiarz (konkurs indywidualny), Apoloniusz Tajner (mikst).

Skład Polaków

W składzie na MŚ na skoczniach w Innsbrucku i Seefeld znaleźli się: Kamil Stoch (2. w PŚ), Piotr Żyła (4. w PŚ), Dawid Kubacki (5. w PŚ), Jakub Wolny (24. w PŚ) i Stefan Hula (38. w PŚ). Z kolei Maciej Kot będzie startował w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

Program zawodów – Innsbruck

Piątek, 22.02. 2019

  • 13:30 – seria próbna
  • 14:30 – kwalifikacje panów (NA ŻYWO: Eurosport 1)

Sobota, 23.02. 2019

  • 13:30 – seria próbna
  • 14:30 – konkurs indywidualny (NA ŻYWO: Eurosport 1, TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Niedziela, 24.02. 2019

  • 13:45 – seria próbna
  • 14:45 – konkurs drużynowy (NA ŻYWO: Eurosport 1, TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Program zawodów – Seefeld

Poniedziałek, 25.02. 2019

  • 13:00 i 16:00 – oficjalny trening pań

Wtorek, 26.02. 2019

  • 12:30 – oficjalny trening panów
  • 15:00 – seria próbna pań
  • 16:15 – konkurs drużynowy pań (NA ŻYWO: Eurosport 1)

Środa, 27.02. 2019

  • 15:00 – kwalifikacje pań
  • 16:15 – konkurs indywidualny pań (NA ŻYWO: Eurosport 1)
  • 19:30 – oficjalny trening panów

Czwartek, 28.02. 2019

  • 15:30 – seria próbna panów
  • 16:30 – kwalifikacje panów (NA ŻYWO: Eurosport 1)

Piątek, 01.03. 2019

  • 12:00 – oficjalny trening pań
  • 13:00 – oficjalny trening panów
  • 15:00 – seria próbna panów
  • 16:00 – konkurs indywidualny panów (NA ŻYWO: Eurosport 1, TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Sobota, 02.03. 2019

  • 15:00 – seria próbna
  • 16:00 – konkurs mieszany (NA ŻYWO: Eurosport 1, TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl)

  • Źródło: informacja własna / teleman.pl / berkutschi.com
  • Foto: Maja Gara

O autorze

Radosław Matyjakowski

Dodaj komentarz