Aktualności

Trwa sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem i Wiśle

Od kilku lat konkursy Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem cieszą się wielką popularnością. W tym roku organizatorzy postanowili przyspieszyć możliwość zakupu biletów na konkursy skoków narciarskich w Polsce.  Ceny biletów na PŚ w Zakopanem i Wiśle 2016 wynoszą od 20 do 400 zł – w zależności od rodzaju zawodów i wybranego miejsca. 

Program PŚ w Zakopanem 2016

Na początku sportowcy zaprezentują się na skoczni im. Stanisława Marusarza w Zakopanem. 22 stycznia zawodnicy wezmą udział w oficjalnych treningach oraz kwalifikacjach. Emocjonujące konkursy zaplanowane zostały na 23 i 24 stycznia 2016 roku. Pierwszego dnia odbędzie się konkurs drużynowy, następnie skoczkowie powalczą o zwycięstwo w rywalizacji indywidualnej.

Mapa2015_sklep

Schemat skoczni w Zakopanem

Sektory na Wielkiej Krokwi

Ceny wejściówek na skoki w Zakopanem są podobne jak przed rokiem. Na kwalifikacje trzeba zakupić bilety w cenie: 30 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe). Z kolei w dniu konkursu za bilety w sektorach górnych A i B będzie trzeba zapłacić 70 zł, nieco tańsze są wejściówki na sektory dolne C i D – 60 zł.

Wierni kibice mogą podziwiać również zawodników z trybuny siedzącej T, której koszt wynosi 150 zł za dzień konkursu. Nie zapomniano również o specjalnych wejściach premium wraz z cateringiem, jednakże trzeba liczyć się z wydatkiem 400 zł.

Bilety można zakupić już teraz za pośrednictwem strony Tour&Travel Poland. Ich wysyłka rozpocznie się 1 grudnia według kolejności zamówień. Więcej na temat oficjalnych punktów sprzedaży możecie przeczytać też na oficjalnej stronie imprezy.

Ceny biletów na Puchar Świata w Zakopanem 2016:

Sektor A, B  (miejsca stojące) – 70 zł / jeden dzień zawodów

Sektor C, D (miejsca stojące) – 60 zł / jeden dzień zawodów

Trybuna T (siedząca) – 150 zł / jeden dzień zawodów

Sektor Premium (miejsce siedzące z cateringiem) – 400 zł / jeden dzień zawodów

Stoch-4

Kamil Stoch, fot. Anna Cis

Program PŚ w Wiśle 2016

Następnie karuzela Pucharu Świata zawita do Wisły. Po raz pierwszy na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle odbędą się dwa konkursy Pucharu Świata w dniach 4-5 marca 2016 roku. Rywalizację poprzedzą kwalifikacje – 3 marca.

Jedną z nowości jest powstanie specjalnej trybuny siedzącej A7. Dodatkowo podjęto decyzje o udogodnieniach dla najwierniejszych kibiców tej dyscypliny sportu. W trybunach stojących zostaną wprowadzone miejsca do siedzenia. Na każdy dzień sportowej walki organizatorzy przygotowali 4418 wejściówek.

sektory-Wisla

Schemat skoczni w Wiśle

Bilety można nabyć za pośrednictwem strony kupbilet.pl oraz w sklepie Wiślaczek, który znajduje się w centrum Wisły. Dodatkowo przygotowano karnety na oba konkursy indywidualne w cenie 180 zł.

Ceny biletów na Puchar Świata w Wiśle 2016:

03.03.2015 (kwalifikacje) – 30 zł

4-5.03.2016 (konkursy indywidualne PŚ)

100 zł – 1 dzień zawodów w Wiśle

180 zł – karnet na 2 dni zawodów w Wiśle

Więcej na temat Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem możecie przeczytać pod tagami:

PŚ Zakopane 2016

PŚ Wisła 2016


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Paulina Kasjaniuk