Wymiana autografów

Chcesz powiększyć swoją kolekcję autografów? Masz kilka takich samych podpisów, a brakuje Ci autografu kogoś wyjątkowego? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić! Jesteś na stronie, która łączy takie osoby jak Ty. To właśnie u nas możesz wymieniać swoje autografy.

Dodanie ogłoszenia zajmie Ci kilka minut i nie wydasz na to ani grosza! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a potem pozostanie Ci oczekiwanie na zgłoszenia od innych kolekcjonerów.

1. Jak dodać ogłoszenie?
Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i wypełnisz krótki formularz wymiany autografów. Poprosimy Cię o podanie adresu e-mail oraz informacji o posiadanych i poszukiwanych autografach. Jeśli wgrasz zdjęcie autografów – tym lepiej. Zajmie Ci to tylko kilka minut i nie wydasz ani grosza!

2. Co robić po wysłaniu zgłoszenia?
Poczekaj chwilę aż opublikujemy je na stronie. Postaramy się to zrobić jak najszybciej i od razu wyślemy do Ciebie wiadomość z linkiem do ogłoszenia. Na tym nasza rola się kończy, a Ty musisz już tylko czekać na zgłoszenia od osób, które będą chciały się wymienić.

4. Czy mogę dodać kilka ogłoszeń?
Jasne!

5. Jestem na stronie o skokach narciarskich. Czy mimo to mogę wysłać do wymiany autografy moich ulubionych piosenkarek i aktorek?
Pewnie! Wymiana autografów od 15 września znacznie rozszerzyła obszar działania. Od teraz mile widziane są tu autografy wszystkich znanych osób – nie tylko skoczków narciarskich i sportowców, ale też muzyków, aktorów, piosenkarzy, polityków, dziennikarzy, gwiazd showbiznesu, itd.

6. Czy mogę tu sprzedawać autografy?
Nie ma takiej opcji. Uważamy, że wymiana autografów to znacznie lepszy pomysł.

7. Ile to kosztuje?
Za dodanie ogłoszenia nie zapłacisz ani grosza! Korzystanie z naszych usług jest całkowicie darmowe, zatem nie musisz się ograniczać.

wymiana-autografow

Znajdź nas na Facebooku i Instagramie!

<< Dodaj swoje ogłoszenie! >>

<< Przeglądaj ogłoszenia innych osób >>

Dodaj komentarz