Wymień autograf

  Imię/Nick (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Czyje autografy chcesz wymienić? (wymagane)

  Jakie autografy chcesz otrzymać? (wymagane)

  Zdjęcie nr 1 Twojego autografu

  Zdjęcie nr 2 Twojego autografu

  Zdjęcie nr 3 Twojego autografu

  Zdjęcie nr 4 Twojego autografu

  Zdjęcie nr 5 Twojego autografu

  Treść ogłoszenia

  • Co robić po wysłaniu zgłoszenia?

  Poczekaj chwilę aż opublikujemy je na stronie. Powinno to zająć nie więcej niż 24 godziny, ale postaramy się to zrobić jak najszybciej i od razu wyślemy do Ciebie wiadomość z linkiem do ogłoszenia. Na tym nasza rola się kończy, a Ty musisz już tylko czekać na zgłoszenia od osób, które będą chciały się wymienić.

  • Czy mogę dodać kilka ogłoszeń?

  Jasne! Najlepiej podziel swoje autografy do wymiany na kilka kategorii – dzięki temu potencjalni kolekcjonerzy chcący się wymienić łatwiej Cię znajdą.

  • Jestem na stronie o skokach narciarskich. Czy mimo tego mogę wysłać do wymiany autografy moich ulubionych piosenkarek i aktorek?

  Pewnie! Wymiana autografów od 15 września znacznie rozszerzyła obszar działania. Od teraz mile widziane są tu autografy wszystkich znanych osób – nie tylko skoczków narciarskich i sportowców, ale też muzyków, aktorów, piosenkarzy, polityków, dziennikarzy, gwiazd show-biznesu, itd.

  • Czy mogę tu sprzedawać autografy?

  Nie ma takiej opcji. Uważamy, że wymiana autografów to znacznie lepszy pomysł.

  • Ile to kosztuje?

  Za dodanie ogłoszenia nie zapłacisz ani grosza! Korzystanie z naszych usług jest całkowicie darmowe, zatem nie musisz się ograniczać.