Regulamin „Wymiany autografów”

1. Wymiana autografów to dział portalu skoki24.pl stworzony w celu ułatwienia kontaktu osobom, które kolekcjonują autografy.

2. W dziale „Wymiana autografów” można wymieniać się autografami znanych osób – nie tylko skoczków narciarskich, ale także innych sportowców, piosenkarzy, aktorów, dziennikarzy, polityków, itp.

3. Bezpłatne dodanie ogłoszenia jest możliwe pod adresem: http://skoki24.pl/wymien-autograf/

4. Podając w formularzu wymiany adres email wyrażasz zgodę na:

a) jego opublikowanie, aby inni użytkownicy mogli się z Tobą skontaktować w celu dokonania wymiany

b) otrzymanie od nas wiadomości, w której poinformujemy Cię o dodaniu ogłoszenia (w wyjątkowych przypadkach poprosimy o uzupełnienie lub poprawienie danych)

5. Dodając zdjęcie autografu:

a) oświadczasz, że posiadasz do niego prawa autorskie

b) wyrażasz zgodę na jego opublikowanie:

– w ogłoszeniu

– na stronie głównej portalu skoki24.pl

– na profilu „Wymiany autografów” dostępnym na Facebooku (https://www.facebook.com/wymianaautografow) oraz Instagramie (https://instagram.com/wymiana_autografow/).

6. W polu: „Czyje autografy chcesz wymienić? możesz wpisać nazwiska osób, których autografy posiadasz na wymianę lub napisać „widoczne na zdjęciu”.

7. W polu: „Jakie autografy chcesz otrzymać?” możesz wpisać jeden wybrany przez siebie, ale inne odpowiedzi (np. „autografy zagranicznych skoczków, autografy sportowców, autografy piosenkarek, inne autografy”) również zaakceptujemy.

8. W polu „Opis ogłoszenia” możesz podać treść swojego ogłoszenia.

9. Przeglądanie ogłoszeń jest możliwe pod adresem: http://skoki24.pl/kategorie-autografow/

10. Jeśli Twoje ogłoszenie jest już nieaktualne, możesz zgłosić to nam z podanego wcześniej adresu e-mail. Usuniemy wtedy ogłoszenie lub zaktualizujemy jego treść.

11. Po dodaniu ogłoszenia nie bierzemy udziału w procesie kontaktu i wymiany autografów.

12. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nieudane wymiany, a wszystkich użytkowników prosimy o zachowanie ostrożności. Jednocześnie informujemy o możliwości zgłaszania nieudanych wymian i wszelkich prób oszustwa pod adresem: redakcja@skoki24.pl

13. Zastrzegamy sobie prawo do korekty treści podanej w zgłoszeniu i opublikowania tylko wybranych ogłoszeń.

14. Wszystkie dane zawarte w formularzu są przechowywane i przetwarzane w bezpieczny sposób. Dodając ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych.

15. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia oraz zamknięcia całego działu „Wymiana autografów” w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

16. Regulamin wchodzi w życie z dniem 15.09.2015. Wszelkie zmiany regulaminu będą publikowane w dziale „Wymiana autografów” portalu Skoki24.pl.

17. Wysyłając do nas zgłoszenie akceptujesz postanowienia niniejszego regulaminu i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

18. W razie wątpliwości i pytań jesteśmy do dyspozycji na fanpage’u wymiany, a także pod adresem: redakcja@skoki24.pl.

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.