Regulamin „Wymiany autografów”

1. Wymiana autografów to dział portalu skoki24.pl stworzony w celu ułatwienia kontaktu osobom, które kolekcjonują autografy. 

2. W dziale „Wymiana autografów” można wymieniać się autografami znanych osób.

3. Bezpłatne dodanie ogłoszenia jest możliwe pod adresem: http://skoki24.pl/wymien-autograf/

4. Podając w formularzu wymiany adres e-mail wyrażasz zgodę na jego opublikowanie na portalu skoki24.pl oraz na otrzymanie od nas wiadomości, w której poinformujemy Cię o dodaniu ogłoszenia, a w wyjątkowych przypadkach poprosimy o uzupełnienie lub poprawienie danych.

5. Dodając zdjęcie autografu:

a) oświadczasz, że posiadasz do niego autorskie prawa osobiste i majątkowe;

b) wyrażasz zgodę na jego opublikowanie:

– w ogłoszeniu

– na stronie głównej portalu skoki24.pl

– na profilu „Wymiany autografów” dostępnym na Facebooku (https://www.facebook.com/wymianaautografow) oraz Instagramie (https://instagram.com/wymiana_autografow/).

6. Przeglądanie ogłoszeń jest możliwe pod adresem: http://skoki24.pl/category/autografy/

7. Jeśli Twoje ogłoszenie jest już nieaktualne, możesz zgłosić to nam z podanego wcześniej adresu e-mail. Usuniemy wtedy ogłoszenie lub zaktualizujemy jego treść. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia po roku od jego publikacji. 

8. Po dodaniu ogłoszenia nie bierzemy udziału w procesie kontaktu i wymiany autografów. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nieudane wymiany, a wszystkich użytkowników prosimy o zachowanie ostrożności. Jednocześnie informujemy o możliwości zgłaszania nieudanych wymian i wszelkich prób oszustwa pod adresem: redakcja@skoki24.pl

9. Zastrzegamy sobie prawo do korekty treści podanej w zgłoszeniu i opublikowania tylko wybranych ogłoszeń.

10. Wszystkie dane zawarte w formularzu są przechowywane i przetwarzane w bezpieczny sposób, z zachowaniem należytej staranności.

11. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia oraz zamknięcia całego działu „Wymiana autografów” w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

12. Regulamin wchodzi w życie z dniem 15.09.2015. Wszelkie zmiany regulaminu będą publikowane w dziale „Wymiana autografów” portalu Skoki24.pl. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz postanowienia niniejszego regulaminu i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2018

komentarzy