Współpraca

Interesujesz się skokami narciarskimi i chciałbyś spróbować swoich sił w dziennikarstwie? Być może czekamy właśnie na Ciebie! 

  • Co oferujemy?

Pisząc na łamach Skoki24.pl możesz prezentować swoje teksty tysiącom czytelników. Współpraca z nami na zasadach non-profit to także okazja do zdobycia cennego doświadczenia, rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Możesz również sprawdzić się w roli dziennikarza czy fotoreportera pod skocznią, odbyć interesujące praktyki dziennikarskie, a przy tym miło spędzić wolny czas.

  • Czego oczekujemy?

Zależy nam na zaangażowaniu i pasji do skoków narciarskich. Lubisz ten sport i masz trochę wolnego czasu? Na pewno sobie poradzisz!

Jeśli jesteś zainteresowany zasileniem naszych szeregów, wyślij zgłoszenie (kilka zdań o sobie) na adres e-mail: redakcja@skoki24.pl. W odpowiedzi na wiadomość otrzymasz krótkie zadanie rekrutacyjne.

Aby dopełnić wszystkich formalności, prosimy o dołączenie do wiadomości oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela portalu Skoki24.pl w celu rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili będę mógł odwołać zgodę, poprzez wysłanie stosownej wiadomości e-mail na adres: redakcja@skoki24.pl”. 

Dodaj komentarz