Aktualności

Skoki: Konkurs TCS w Innsbrucku na żywo

Powoli zbliżamy się ku końcowi tegorocznej rywalizacji o zwycięstwo w 64. Turnieju Czterech Skoczni. Przed nami przedostatni konkurs, który rozegrany zostanie na austriackiej skoczni Bergisel. Zapowiada się walka do ostatniego skoku między Peterem Prevcem i Severinem Freundem. 

Wyniki skoków na żywo:

Program TCS w Innsbrucku

Niedzielne zmagania rozpoczną się już o godzinie 12:30. Natomiast oficjalna seria konkursowa ruszy o 14:00. Na starcie zobaczymy czterech Polaków (Kamila Stocha, Stefana Hulę, Dawida Kubackiego i Macieja Kota).

Niedziela, 03.01.2016

12:30 – seria próbna

14:00 – konkurs indywidualny

Skoki w TV

Transmisje telewizyjne ze skoków konkursowych pokażą TVP 1 i Eurosport 1. Początek transmisji na obu stacjach kilkanaście minut przed godz. 14:00. Dwa kanały Eurosportu przygotowały również liczną ofertę powtórek.

DataDzieńGodzinaStacja RodzajMiejsceInne
3.01.2016Niedziela4:40Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- kwalifikacjeInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela5:45Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- kwalifikacjeInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela7:35Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- kwalifikacjeInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela8:33Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- kwalifikacjeInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela12:36Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- kwalifikacjeInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela13:38Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckNa żywo
3.01.2016Niedziela13:45TVP 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckNa żywo
3.01.2016Niedziela18:01Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela19:59Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela22:03Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
3.01.2016Niedziela23:15Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek00:28Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek2:05Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek4:00Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek5:30Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek7:00Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek9:00Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek10:15Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek12:15Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek13:30Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
4.01.2016Poniedziałek21:30Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek00:00Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek1:30Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek3:00Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek5:00Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek7:00Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek10:00Eurosport 2Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka
5.01.2016Wtorek11:15Eurosport 1Turniej Czterech Skoczni- konkurs indywidualnyInnsbruckPowtórka

Pary KO

26. LARINTO Ville – 25. STJERNEN Andreas

27. AIGNER Clemens – 24. SCHIFFNER Markus

28. GEIGER Karl – 23. AMMANN Simon

29. HILDE Tom  – 22. KUBACKI Dawid

30. FETTNER Manuel – JANDA Jakub

31. DESCOMBES SEVOIE Vincent – 20. WELLINGER Andreas

32. KOT Maciej – 19. WANK Andreas

33. SAKUYAMA Kento – 18. LANISEK Anze

34. ZOGRAFSKI Vladimir – 17. MATURA Jan

35. TOCHIMOTO Shohei – 16. HULA Stefan

36. BARTOL Tilen – 15. STOCH Kamil

37. HAZETDINOV Ilmir – 14. HAUER Joachim

38. HLAVA Lukas – 13. GANGNES Kenneth

39. KOBAYASHI Junshiro – 12. TAKEUCHI Taku

40. PEIER Killian – 11. ITO Daiki

41. SCHLIERENZAUER Gregor – 10. KASAI Noriaki

42. LAMY CHAPPUIS Ronan – 9. KOUDELKA Roman

43. ALTENBURGER Florian – 8. LEYHE Stephan

44. EGLOFF Luca – 7. FREITAG Richard

45. KORNILOV Denis – 6. FREUND Severin

46. NEUMAYER Michael – 5. FORFANG Johann Andre

47. TOLLINGER Elias – 4. KRAFT Stefan

48. GLASDER Michael – 3. FANNEMEL Anders

49. TANDE Daniel-Andre – 2. PREVC Domen

50. PREVC Peter – 1. HAYBOECK Michael


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Maja Gara

O autorze

Martyna Maleszewska

Dodaj komentarz