Aktualności

PŚ: Konkurs indywidualny w Oslo [na żywo]

W niedzielę 7 lutego o 14:15 na skoczni Holmenkollbakken (HS-134) w Oslo rywalizację w konkursie indywidualnym Pucharu Świata rozpocznie 50 zawodników, w tym sześciu Polaków. Transmisję na żywo będzie można śledzić w telewizji i internecie.

Pierwszy z reprezentantów naszego kraju, Bartłomiej Kłusek skoczy już z 2. numerem startowym. Następnie wystartuje Andrzej Stękała (17.), a prezentujący równe skoki na tym obiekcie Dawid Kubacki będzie skakał jako 18. zawodnik. Kolejny na belce siądzie Maciej Kot (27.), a tuż za nim pojawi się zwycięzca kwalifikacji Stefan Hula (28.). Ostatnim z biało-czerwonych z numerem 32. będzie Kamil Stoch.

Transmisję z konkursu indywidualnego przeprowadzi już od 13.40 TVP 1, a od 14:00 również Eurosport 1.

Wyniki można też śledzić na skoki24.pl/live.

Program zawodów:

Niedziela, 7 lutego 2016

12:30 – seria próbna

14:15 – konkurs indywidualny (TVP 1, Eurosport 1)

Na żywo:

Lista startowa:

Nr startowyZawodnikKrajRok urodzenia
1TOCHIMOTO Shohei JPN 1989
2KLUSEK Bartlomiej POL 1993
3ZHAPAROV Marat KAZ 1985
4BICKNER Kevin USA 1996
5EGLOFF Luca SUI 1995
6ALEXANDER Nicholas USA 1988
7KOZISEK Cestmir CZE 1991
8ITO Kenshiro JPN 1990
9HVALA Jaka SLO 1993
10GEIGER Karl GER 1993
11KORNILOV Denis RUS 1986
12BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
13KLIMOV Evgeniy RUS 1994
14LAMY CHAPPUIS Ronan FRA 1993
15SAKUYAMA Kento JPN 1990
16SIEGEL David GER 1996
17STEKALA Andrzej POL 1995
18KUBACKI Dawid POL 1990
19KOFLER Andreas AUT 1984
20MATURA Jan CZE 1980
21HILDE Tom NOR 1987
22TEPES Jurij SLO 1989
23POPPINGER Manuel AUT 1989
24KRANJEC Robert SLO 1981
25TAKEUCHI Taku JPN 1987
26DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
27KOT Maciej POL 1991
28HULA Stefan POL 1986
29JANDA Jakub CZE 1978
30LEYHE Stephan GER 1992
31FETTNER Manuel AUT 1985
32STOCH Kamil POL 1987
33WANK Andreas GER 1988
34HAUER Joachim NOR 1991
35ITO Daiki JPN 1985
36AMMANN Simon SUI 1981
37STJERNEN Andreas NOR 1988
38KOUDELKA Roman CZE 1989
39WELLINGER Andreas GER 1995
40FANNEMEL Anders NOR 1991
41KASAI Noriaki JPN 1972
42TANDE Daniel Andre NOR 1994
43PREVC Domen SLO 1999
44FREITAG Richard GER 1991
45KRAFT Stefan AUT 1993
46HAYBOECK Michael AUT 1991
47FORFANG Johann Andre NOR 1995
48GANGNES Kenneth NOR 1989
49FREUND Severin GER 1988
50PREVC Peter SLO 1992

O autorze

Gabriela Szopa

Dodaj komentarz