Aktualności

LGP: O 18:00 konkurs w Einsiedeln [lista startowa]

Już dzisiaj będziemy świadkami kolejnych zmagań skoczków z cyklu Letniej Grand Prix, które odbędą się w szwajcarskim Einsiedeln. Początek konkursu na skoczni HS-117 o godz. 18:00. 

Lista startowa

Na rozbiegu będziemy mieli okazję zobaczyć 50 zawodników, w tym sześciu Polaków (Macieja Kota, Kamila Stocha, Jakuba Wolnego, Klemensa Murańkę, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego), którzy stuprocentowo wykonali swoje piątkowe zadanie i w komplecie przeszli kwalifikacje. W roli lidera Letniej Grand Prix zobaczymy Macieja Kota, który w raz z Kamilem Stochem plasuje się w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej.

Program zawodów

Według planu pierwsza seria konkursowa zacznie się o 18:00 i będzie można śledzić ją na antenie Eurosportu 2 oraz w relacji live FIS dostępnej poniżej i na skoki24.pl/live.

Sobota, 06.08.2016

17:00 – seria próbna

18:00 – konkurs indywidualny (na żywo: Eurosport 2)

Lista startowa:

Nr startowyZawodnikRok urodzeniaKraj
1KAELIN Pascal 1993 SUI
2SCHULER Andreas 1995 SUI
3KYTOESAHO Niko 1999 FIN
4MAKSIMOCHKIN Mikhail 1993 RUS
5BOYD-CLOWES Mackenzie 1991 CAN
6DEZMAN Nejc 1992 SLO
7KORNILOV Denis 1986 RUS
8ZHAPAROV Marat 1985 KAZ
9BJOERENG Joacim Oedegaard 1995 NOR
10HAZETDINOV Ilmir 1991 RUS
11BICKNER Kevin 1996 USA
12ALTENBURGER Florian 1993 AUT
13ALAMOMMO Andreas 1998 FIN
14VANCURA Tomas 1996 CZE
15ITO Kenshiro 1990 JPN
16EGLOFF Luca 1995 SUI
17KOBAYASHI Junshiro 1991 JPN
18SCHIFFNER Markus 1992 AUT
19SJOEEN Phillip 1995 NOR
20HARADA Yumu 1990 JPN
21KOFLER Andreas 1984 AUT
22HAMANN Martin 1997 GER
23JOHANSSON Robert 1990 NOR
24LAMY CHAPPUIS Ronan 1993 FRA
25POPPINGER Manuel 1989 AUT
26GRANERUD Halvor Egner 1996 NOR
27POLASEK Viktor 1997 CZE
28ASCHENWALD Philipp 1995 AUT
29ZYLA Piotr 1987 POL
30PEIER Killian 1995 SUI
31KUBACKI Dawid 1990 POL
32WOLNY Jakub 1995 POL
33SAKUYAMA Kento 1990 JPN
34DESCOMBES SEVOIE Vincent 1984 FRA
35TEPES Jurij 1989 SLO
36AMMANN Simon 1981 SUI
37MURANKA Klemens 1994 POL
38FREITAG Richard 1991 GER
39DESCHWANDEN Gregor 1991 SUI
40LEYHE Stephan 1992 GER
41GEIGER Karl 1993 GER
42SIEGEL David 1996 GER
43WANK Andreas 1988 GER
44KOBAYASHI Ryoyu 1996 JPN
45KRANJEC Robert 1981 SLO
46PREVC Peter 1992 SLO
47HAYBOECK Michael 1991 AUT
48STOCH Kamil 1987 POL
49KRAFT Stefan 1993 AUT
50KOT Maciej 1991 POL

Relacja live:


  • Źródło: informacja własna / FIS
  • Foto: Maja Gara

O autorze

Martyna Maleszewska

Dodaj komentarz