Aktualności Poradniki

LGP Zakopane 2019: ile kosztują noclegi na skoki?

Autor Skoki24.pl

Według wstępnego kalendarza FIS – 17 i 18 sierpnia 2019 w Zakopanem odbędą się konkursy Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Gdzie znaleźć nocleg na zawody w Zakopanem? Ile będzie kosztować pokój w pobliżu Wielkiej Krokwi? W poniższym artykule odpowiadamy na te i inne pytania.

Noclegi dla kibiców w Zakopanem

W poszukiwaniu najlepszego miejsca do spania w Zakopanem może posłużyć poniższa mapa. Znajdziesz na niej wolne ośrodki w dniach 16-18 sierpnia, a podane ceny domyślnie dotyczą pokoi dwuosobowych. Oczywiście te ustawienia możesz bez problemu zmienić, klikając w wybraną ofertę.


Booking.com

Nocleg blisko skoczni

Z naszego doświadczenia redakcyjnego śmiało możemy polecić wszystkie ośrodki znajdujące się w pobliżu Wielkiej Krokwi. Sami zawsze szukamy czegoś w pobliżu miejsca rozgrywania zawodów. Takie miejscówki będą co prawda ciut droższe, ale nie będziemy musieli w dniu zawodów szukać miejsca parkingowego (co wcale nie jest takie proste), a na skocznię dostaniemy się pieszo w ciągu maks 15-20 minut. Poniżej subiektywna lista ośrodków, które w naszej ocenie spełniają te kryteria:

Nocleg na studencką kieszeń

W tej kategorii umieściliśmy ośrodki, pensjonaty i hotele dla osób, które nie lubią przepłacać. Mogą się okazać idealne na krótki, weekendowy wypad do stolicy polskich Tatr. Wybraliśmy nocleg w dniach 16-18 sierpnia oraz sortowanie według ceny na booking.com.

Nocleg poza Zakopanem

Ta kategoria może okazać się pomocna szczególnie wtedy, gdy szukamy czegoś na ostatnią chwilę. Jest większa szansa, że z dala od centrum Zakopanego znajdziemy coś wolnego. Spójrzcie na poniższe mapy, które są aktualizowane na bieżąco.

PoroninBooking.com

Biały DunajecBooking.com

KościeliskoBooking.com

MurzasichleBooking.com

A jakie noclegi na skoki w Zakopanem Wy polecacie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!


  • Źródło: informacja własna / booking.com
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Skoki24.pl

Portal o skokach narciarskich.