Aktualności

PŚ Ruka: skoki narciarskie w TV

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć skoki w telewizji w sobotę lub niedzielę? Zapomniałeś o której godzinie rozpoczyna się konkurs w Ruce? A może poszukujesz informacji dotyczących kwalifikacji do najbliższych zawodów. Na te oraz inne pytania dotyczące programu zawodów na skoczni z kompleksu Rukatunturi odpowiadamy w poniższym artykule!

Skoki w TVN

Zawody Pucharu Świata w Ruce możemy obejrzeć w TVN. Kanał ten dostępny jest za darmo w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. W sobotę studio rozpocznie się dokładnie o godzinie 8:30, a start zawodów przewidziany jest 30 minut później. Dokładnie tak samo prezentuje się program zawodów w niedzielę. Jeśli zaś chcesz obejrzeć kwalifikacje do tych zawodów będzie to możliwe wyłącznie na platformie internetowej Player. Transmisja rozpocznie się o 16:35 w piątek oraz w niedzielę o 7:20.

Skoki w Eurosport

Drugą stacją, która transmituje zawody Pucharu Świata w obecnym sezonie jest właśnie Eurosport. Niestety nie jest on dostępny dla wszystkich, ale spora część osób korzystających z telewizji satelitarnej oraz kablowej posiada do niego dostęp. Transmisje w tej stacji telewizyjnej rozpoczynają się już w piątek o godzinie 16:00. Będziemy mogli wtedy obejrzeć kwalifikację do nadchodzącego konkursu. Studio przed pierwszymi zawodami na skoczni z kompleksu Rukatunturi rozpocznie się o godzinie 8:30, a dokładnie dwa kwadranse później zobaczymy zmagania skoczków z różnych krajów. Dokładnie tak samo przedstawia się program telewizyjny na niedzielę.

Program zawodów w Ruce

Piątek 25.11

14:15 Oficjalny trening

16:45 Kwalifikacje do sobotniego konkursu (Na żywo w Eurosport 1 od 16:00)

Sobota 26.11

7:45 Seria próbna

9:00 Pierwsza seria konkursowa (Na żywo w TVN i Eurosport 1 od 8:30)

Niedziela 27.11

7:30 Kwalifikacje do konkursu (Na żywo w Eurosport 1 od 6:30)

9:00 Pierwsza seria konkursowa (Na żywo w TVN i Eurosport 1 od 8:30)

Źródło: telema.pl / fis-ski.com

O autorze

Wiktor Krawiec