Aktualności Poradniki

Dodatkowe bilety na Puchar Świata w Wiśle!

8 grudnia organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle rozpoczynają sprzedaż dodatkowej puli biletów na marcowe konkursy rozgrywane w rodzinnym mieście im. Adama Małysza. Dla kibiców przygotowano 1000 nowych wejściówek na każdy dzień zawodów oraz bilety VIP. 

Gdzie kupić bilety na skoki w Wiśle?

Możliwość zakupu biletów będzie uruchomiona we wtorek 8 grudnia w godzinach popołudniowych na stronie kupbilet.pl oraz w sklepie Wiślaczek obok budynku poczty w centrum Wisły (tel. 502 205 443).

Cennik

Ceny biletów na jeden dzień Pucharu Świata w Wiśle wynoszą 100 zł, a wejściówki na kwalifikacje kosztują 30 zł.

Do sprzedaży trafią również bilety VIP w cenie 400 zł. Sprzedażą biletów VIP i grupowych zajmuje się Paweł Witczak (tel. 664463011, mail: pawel.witczak@pzn.pl).

Noclegi

Jeśli do tej pory nie znalazłeś wolnego pokoju, możesz skorzystać z porównywarki booking.com. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość rezerwacji on-line, a w wielu przypadkach także bezpłatne odwołanie rezerwacji, bez ponoszenia żadnych kosztów. Booking.com


Program 

Konkursy Pucharu Świata w Wiśle odbędą się 4 i 5 marca, a dzień wcześniej zaplanowano kwalifikacje. Szczegółowy program zawodów nie jest jeszcze znany.

sektory-Wisla


  • Źródło: pzn.pl
  • Foto: Przemysław Krawiec

O autorze

Przemysław Krawiec