Aktualności Poradniki

Strefa Kibica w Wiśle zaprasza!

Już w najbliższy piątek, wszyscy najlepsi skoczkowie, w tym powracający do rywalizacji Gregor Schlierenzauer, będą rywalizować podczas konkursów Pucharu Świata w Wiśle. Ze względu na wielkie sukcesy naszych skoczków, bilety na zawody wyprzedały się co do jednej sztuki, ale i na to Wisła znalazła rozwiązanie, organizują Strefę Kibica w centrum miasta. Sprawdźcie jakie atrakcje czekają tam na kibiców. 

Kibicujmy razem! 

Podobnie jak rok temu, podczas tegorocznego Pucharu Świata w Wiśle, specjalnie dla wszystkich kibiców, którzy niestety nie zdołali kupić biletu na skocznię, zostanie zorganizowana Strefa Kibica. Tym razem znajdzie się ona w amfiteatrze im. S. Hadyny na Placu Hoffa.

Strefa Kibica rusza już w piątek, 13 stycznia, kiedy to odbędzie się uroczyste wręczenie numerów startowych. Następnie w sobotę i niedzielę (14 i 15 stycznia) wszyscy, którym nie udało się kupić biletu na wiślańskie zawody, będą mogli oglądać je na telebimach wraz ze specjalnym komentarzem Krzysztofa Głombowicza.

Wstęp do Strefy Kibica jest wolny

Po sportowych emocjach wieczór urozmaicą występy muzyczne. Na scenie pojawią się: Estrada Regionalna ,,Równica”, Dj. Adam oraz goście specjalni: zespół ,,Weekend” oraz zespół ,,Baciary”. 

Program Pucharu Świata w Wiśle: 

piątek, 13 stycznia
16.oo – oficjalne treningi
18.00 – kwalifikacje
20.00 – wręczenie numerków startowych na Placu Hoffa

sobota, 14 stycznia
15.00 – seria próbna
16.00 – pierwsza seria konkursowa

niedziela, 15 stycznia
14.30 – kwalifikacje
16.00 – pierwsza seria konkursowa

strefa-kibica

 


Booking.com


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Aleksandra Bazułka 

O autorze

Justyna Gorzkowska