Aktualności

Dzień medialny ze skoczkami. Relacja na skoki24.pl

4 listopada w Krakowie odbędzie się spotkanie przedstawicieli mediów m.in. z polskimi skoczkami narciarskimi. W wydarzeniu udział wezmą niektórzy zawodnicy z kadry A i B wraz z trenerami. Nie zabraknie Kamila Stocha, Piotra Żyły czy Klemensa Murańki.

Skoczkowie w Krakowie

4 listopada, w godzinach 11:00-14:00, w Hotelu Park Inn mieszczącym się w Krakowie przy ul. Monte Casino, odbędzie się otwarty dzień medialny z zawodnikami. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Polski Związek Narciarski.

Kto się pojawi?

Na spotkaniu pojawią się przedstawiciele skoczków narciarskich z Kamilem Stochem i Piotrem Żyłą na czele. Swoją obecność potwierdzili również Klemens Murańka, Jan Ziobro, a także trener kadry A – Łukasz Kruczek i szkoleniowiec kadry B – Maciej Maciusiak. Nie zabraknie również polskich reprezentantów w biegach narciarskich czy narciarstwie alpejskim.

Konferencja prasowa Kamila Stocha

Kolejnym punktem spotkania będzie konferencja prasowa „Instruments for Professionals”. Będzie miała ona na celu oficjalne zainaugurowanie współpracy Kamila Stocha z marką zegarków Breitling. Oprócz naszego mistrza olimpijskiego, w spotkaniu weźmie udział Peter Kellner, który jest prezesem firmy Breitling w Austrii i Europie Wschodniej.

Obszerną relację z tego dnia znajdziecie na skoki24.pl. Śledźcie nas również na Facebooku, Twitterze i Instagramie, gdzie będziemy na bieżąco przekazywać najciekawsze informacje.


  • Źródło: PZN
  • Foto: Katarzyna Służewska

O autorze

Katarzyna Służewska