Aktualności

Skoki w Innsbrucku na żywo [2 i 3 stycznia]

2 stycznia – oficjalne treningi oraz kwalifikacje, a 3 stycznia – seria próbna oraz konkurs rozgrywany w systemie KO. Zapraszamy do śledzenia wyników skoków narciarskich w Innsbrucku na żywo. 

Biało-czerwoni

Na słynnej austriackiej skoczni Bergisel pojawi się pięciu zawodników z Polski: Andrzej Stękała (nr 22), Dawid Kubacki (nr 29), Maciej Kot (nr 37), Stefan Hula (nr 43) oraz Kamil Stoch (nr 49).

Program zawodów

W sobotę 2 stycznia skoczkowie wezmą udział w dwóch oficjalnych treningach oraz kwalifikacjach, po których poznamy pary KO konkursu TCS w Innsbrucku. Niedzielne rywalizacja rozpocznie się o 14:00 i będzie poprzedzona serią próbną (o 12:30).

Relacje w TV

Transmisje telewizyjne z kwalifikacji i konkursu przeprowadzi Eurosport 1. Na antenie tej stacji zobaczymy również wiele powtórek. Natomiast konkurs główny będzie można obejrzeć także w TVP 1. Szczegółowy program relacji znajdziecie TUTAJ.

Skoki na żywo

Wszystkie wyniki skoków narciarskich w Innsbrucku (treningi, kwalifikacje, seria próbna i konkurs) możecie śledzić poniżej.

Lista startowa:

Nr startowyZawodnikRok urodzeniaKraj
1ASCHENWALD Philipp 1995 AUT
2TOLLINGER Elias 1995 AUT
3ALTENBURGER Florian 1993 AUT
4AIGNER Clemens 1993 AUT
5BARTOL Tilen 1997 SLO
6BOYARINTSEV Vladislav 1994 RUS
7GLASDER Michael 1989 USA
8KORNILOV Denis 1986 RUS
9ZHAPAROV Marat 1985 KAZ
10NOMME Martti 1993 EST
11CHOI Heung-chul 1981 KOR
12LARINTO Ville 1990 FIN
13TOCHIMOTO Shohei 1989 JPN
14EGLOFF Luca 1995 SUI
15KIM Hyun-ki 1983 KOR
16ALEXANDER Nicholas 1988 USA
17ZHAPAROV Radik 1984 KAZ
18KOBAYASHI Junshiro 1991 JPN
19PEIER Killian 1995 SUI
20SEMENIC Anze 1993 SLO
21BOYD-CLOWES Mackenzie 1991 CAN
22STEKALA Andrzej 1995 POL
23GEIGER Karl 1993 GER
24ZOGRAFSKI Vladimir 1993 BUL
25SCHIFFNER Markus 1992 AUT
26MATURA Jan 1980 CZE
27HAZETDINOV Ilmir 1991 RUS
28NEUMAYER Michael 1979 GER
29KUBACKI Dawid 1990 POL
30KLIMOV Evgeniy 1994 RUS
31LAMY CHAPPUIS Ronan 1993 FRA
32SAKUYAMA Kento 1990 JPN
33KRANJEC Robert 1981 SLO
34KOFLER Andreas 1984 AUT
35TEPES Jurij 1989 SLO
36DESCOMBES SEVOIE Vincent 1984 FRA
37KOT Maciej 1991 POL
38HILDE Tom 1987 NOR
39TAKEUCHI Taku 1987 JPN
40HLAVA Lukas 1984 CZE
41DESCHWANDEN Gregor 1991 SUI
42SCHLIERENZAUER Gregor 1990 AUT
43HULA Stefan 1986 POL
44POPPINGER Manuel 1989 AUT
45ITO Daiki 1985 JPN
46JANDA Jakub 1978 CZE
47LEYHE Stephan 1992 GER
48WANK Andreas 1988 GER
49STOCH Kamil 1987 POL
50FETTNER Manuel 1985 AUT
51LANISEK Anze 1996 SLO
52HAUER Joachim 1991 NOR
53AMMANN Simon 1981 SUI
54FANNEMEL Anders 1991 NOR
55KOUDELKA Roman 1989 CZE
56STJERNEN Andreas 1988 NOR
57WELLINGER Andreas 1995 GER
58KASAI Noriaki 1972 JPN
59PREVC Domen 1999 SLO
60KRAFT Stefan 1993 AUT
61FREITAG Richard 1991 GER
62TANDE Daniel Andre 1994 NOR
63FORFANG Johann Andre 1995 NOR
64HAYBOECK Michael 1991 AUT
65GANGNES Kenneth 1989 NOR
66FREUND Severin 1988 GER
67PREVC Peter 1992 SLO

  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Aleksandra Bazułka

O autorze

Przemysław Krawiec

Dodaj komentarz