Aktualności

Zadaj pytanie Morgensternowi i wygraj jego książkę!

Od 13 stycznia dostępna jest „Moja walka o każdy metr” – książka Thomasa Morgensterna, w której opisuje on swoją sportową karierę. Jako patroni medialni polskiego wydania przygotowaliśmy dla Was konkurs. Co zrobić, aby wygrać biografię austriackiego skoczka? Czytajcie dalej. 

Kariera Thomasa Morgensterna to ciągłe wzloty i upadki. Nie brakowało momentów dramatycznych, ale tak samo było z chwilami radosnymi. Łukasz Kruczek podkreśla, że „linia życia Morgiego nie jest ani prostą wznoszącą, ani równią pochyłą. To sinusoida dotykająca nieba i sięgająca granicy wytrzymałości”.

W drugiej połowie stycznia austriacki sportowiec będzie przebywać w Polsce, gdzie spotka się ze swoimi fanami. w Warszawie (22.01) i Zakopanem (24.01).

Specjalnie dla Was przeprowadzimy wywiad z Thomasem Morgensternem. Dajemy Wam już teraz niepowtarzalną możliwość zadania pytania byłemu skoczkowi! O co chcielibyście zapytać Thomasa Morgensterna? Na propozycje czekamy w komentarzach pod tym tekstem. Najciekawsze nagrodzimy książkami Morgiego.

Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 18 stycznia o godz. 22:00 na skoki24.pl. Pod uwagę weźmiemy komentarze opublikowane na stronie skoki24.pl (za pośrednictwem systemu Disqus) do 18 stycznia do godz. 20:00. Każdy zalogowany użytkownik może zadać maksymalnie 3 konkursowe pytania. Komentarze oddawane na Facebooku czy Twitterze nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu nagród książkowych, ale mogą być zadane podczas wywiadu.

Powodzenia 🙂


WYNIKI KONKURSU

Decyzja nie była łatwa. Po burzliwej naradzie zdecydowaliśmy, że nagrody otrzymują:
Artur Orzeł
Sonia Ogrocka
Kamil Wojtaszek
Zwycięzców prosimy o podanie danych do wysyłki książki na adres: redakcja@skoki24.pl
Dziękujemy wszystkim za udział. Przed nami jeszcze 2 konkursy, także bądźcie czujni 🙂


  • Źródło: informacja własna

O autorze

Przemysław Krawiec