Aktualności

Nowy program PŚ w Lahti, konkurs na HS-100

Zmiany w programie Pucharu Świata w fińskim Lahti. Niedzielne zawody zostały przeniesione na skocznię HS-100, a przed kwalifikacjami odbędzie się także dodatkowa seria treningowa. 

Według zaktualizowanego programu na niedzielę, zawodnicy pojawią się na skoczni o godz. 13:00. Wezmą udział w oficjalnym treningu, a następnie kwalifikacjach do popołudniowego konkursu. Zawody powinny rozpocząć się punktualnie o 15:00.

Przyczyną zmian są niekorzystne prognozy pogody – silny wiatr i opady śniegu.

Niedziela, 21.02.2016 (Lahti, HS-100)

13:00 – oficjalny trening

14:00 – kwalifikacje

15:00 – konkurs indywidualny

Transmisja konkursu w stacjach TVP 1 i Eurosport 1, a wyniki wszystkich serii możecie śledzić poniżej:

Lista startowa kwalifikacji:

MIejsceZawodnikKrajRocznik
1VALTA Ossi-Pekka FIN 1991
2AALTO Antti FIN 1995
3OJALA Juho FIN 1995
4MAEAETTAE Jarkko FIN 1994
5OLLI Harri FIN 1985
6KYTOESAHO Niko FIN 1999
7ZHAPAROV Radik KAZ 1984
8NOMME Martti EST 1993
9CHOI Heung-chul KOR 1981
10ALEXANDER Nicholas USA 1988
11ZHAPAROV Marat KAZ 1985
12KANG Chil-ku KOR 1984
13BAZHENOV Aleksandr RUS 1995
14EGLOFF Luca SUI 1995
15KIM Hyun-ki KOR 1983
16AHONEN Janne FIN 1977
17CHOI Seou KOR 1982
18ITO Kenshiro JPN 1990
19POGRAJC Andraz SLO 1991
20ZOGRAFSKI Vladimir BUL 1993
21KORNILOV Denis RUS 1986
22LARINTO Ville FIN 1990
23TOCHIMOTO Shohei JPN 1989
24ASCHENWALD Philipp AUT 1995
25HAZETDINOV Ilmir RUS 1991
26KLIMOV Evgeniy RUS 1994
27HVALA Jaka SLO 1993
28LAMY CHAPPUIS Ronan FRA 1993
29BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
30SAKUYAMA Kento JPN 1990
31EISENBICHLER Markus GER 1991
32MURANKA Klemens POL 1994
33GEIGER Karl GER 1993
34ASIKAINEN Lauri FIN 1989
35ZYLA Piotr POL 1987
36KOFLER Andreas AUT 1984
37HLAVA Lukas CZE 1984
38HILDE Tom NOR 1987
39MATURA Jan CZE 1980
40KUBACKI Dawid POL 1990
41STEKALA Andrzej POL 1995
42DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
43TEPES Jurij SLO 1989
44JANDA Jakub CZE 1978
45HULA Stefan POL 1986
46LEYHE Stephan GER 1992
47POPPINGER Manuel AUT 1989
48TAKEUCHI Taku JPN 1987
49STOCH Kamil POL 1987
50LANISEK Anze SLO 1996
51WANK Andreas GER 1988
52KRANJEC Robert SLO 1981
53HAUER Joachim NOR 1991
54ITO Daiki JPN 1985
55WELLINGER Andreas GER 1995
56AMMANN Simon SUI 1981
57KOUDELKA Roman CZE 1989
58PREVC Domen SLO 1999
59STJERNEN Andreas NOR 1988
60FANNEMEL Anders NOR 1991
61FREITAG Richard GER 1991
62KASAI Noriaki JPN 1972
63TANDE Daniel Andre NOR 1994
64KRAFT Stefan AUT 1993
65HAYBOECK Michael AUT 1991
66FORFANG Johann Andre NOR 1995
67GANGNES Kenneth NOR 1989
68FREUND Severin GER 1988
69PREVC Peter SLO 1992


O autorze

Przemysław Krawiec

Dodaj komentarz