Aktualności

Puchar Świata w Wiśle. Co czeka na kibiców?

W tym roku Puchar Świata w Wiśle to nie tylko zmagania skoczków na obiekcie im. Adama Małysza. To także szereg atrakcji przygotowanych w centrum miejscowości. Organizatorzy zawodów we współpracy z lokalnymi włodarzami przygotowali Strefę Kibica, w której wszyscy fani skoków narciarskich będą mogli za darmo zobaczyć transmisję Pucharu Świata, obejrzeć występy artystyczne czy wziąć udział w konkursach z nagrodami. 

Wiślańska Strefa Kibica jest zlokalizowana na Placu Hoffa nieopodal rynku i amfiteatru. Kibice, którzy nie mają biletów na konkursy Pucharu Świata, a chcą wspólnie z innymi sympatykami sportu dopingować biało-czerwonych, mogą przyjść właśnie do specjalnie utworzonej na te dni Strefy Kibica.

„Bogaty program, mnóstwo atrakcji, konkursy i mega impreza codziennie” – informują organizatorzy. Początek już w czwartek 3 marca od godz. 15:00. Tego dnia w planach jest m.in. turniej wirtualnych skoków w grze Deluxe Ski Jump 4, atrakcyjne konkursy z nagrodami, a wieczorem po kwalifikacjach, zgodnie z tradycją, ceremonia wręczenia numerów startowych najlepszym zawodnikom.

W kolejnych dniach mają pojawić się także zespoły muzyczne – m.in. Golec uOrkiestra. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższym plakacie.

Strefa Kibica_18.02.2016_2


  • Źródło: informacja własna
  • Foto: Kacper Kolenda

O autorze

Przemysław Krawiec